Luty 20, 2020 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

TRIBAL FUSION “MYSTERY” – STAGING PROJECT Z IZĄ CICHOWSKĄ!

Czeka na Was choreografia pełna tajemniczości, gdzie nie zabraknie charakterystycznych dla Izy ostrych izolacji, ale też pracy z płynnością ruchów, budowaniem napięcia i tworzeniem kontrastów. Zatopimy się w utworze Apache – Good News, gdzie dudniące bębny, płynące dźwięki pianina i muzyka elektryczna tworzą niesamowitą, klimatyczną całość.

Stańcie się częścią tego projektu, który zaprezentowany będzie 4. lipca na gali Hamsy! Zapraszamy osoby na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym w tribal fusion. Zalecana jest obecność na wszystkich spotkaniach i próbie generalnej (minimum, aby wystąpić to dwa spotkania i próba generalna na początku lipca).

Terminy spotkań:

Soboty, godz. 12:00 – 15:00

Cały cykl przy opłacie z góry: 230zł
Cały cykl przy opłacie w 2 ratach: 260zł (130zł płatne przy zapisie i 130zł płatne do drugiego zjazdu)
Pojedyncze spotkanie: 95zł

Dane spotkanie odbędzie się, gdy zbierze się wystarczająca ilość zgłoszeń i wpłat. TWOJE ZGŁOSZENIE MA ZNACZENIE!

Obowiązuje regulamin warsztatów: kliknij tu

LOKALIZACJA – SAMO CENTRUM WARSZAWY!

O instruktorce:

IZA CICHOWSKA

Jedna z najciekawszych warszawskich tancerek tribal fusion młodego pokolenia o dużym doświadczeniu warsztatowym i scenicznym, także tancerka ATS i członkini zespołu Vansariza.
Iza nie boi się eksperymentować i eksplorować granic tribalu, podkreśla jego nowoczesny charakter. Kładzie nacisk na wiele elementów: technikę, wykorzystanie przestrzeni, pracę spojrzenia oraz wyraz sceniczny.
Swoje umiejętności od lat nieustannie doskonali u polskich i zagranicznych tancerek i cały czas jej mało! Ostatnio szkoliła się na Orchidaceae Dance Intensive w Lizbonie.
Uczestniczyła w projekcie dyplomowym Agaty Zakrzewskiej na kierunku choreografia i techniki tańca Akademii Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi i dwukrotnie w Experimental Collab organizowanym przez Dominikę Suchecką i Magdalenę Wilczyńską.
Iza przy swoim perfekcyjnym podejściu i pracowitości, jest także osobą uroczą i pełną ciepła – zajęcia z nią gwarancja świetnej techniki i rozwoju.