KILKA SŁÓW O TAŃCU OD KAROLINY

Cztery lata temu trafiam na pierwsze zajęcia tribal fusion do Hamsy (Saggat). Rok później postanowiłam spróbować swoich sił na zajęciach ATS. W tamtym czasie niewiele wiedziałam o tym tańcu. Od pierwszej lekcji zakochałam się w ATSie i to uzależnienie trwa do dziś. Od kilku miesięcy mam ogromną przyjemność prowadzić zajęcia w grupie początkującej i dzielić się moją największą pasją z innymi.

Uwielbiam ATS z wielu powodów. Po pierwsze dlatego, że z jednej strony jest to taniec „skończony” – mamy tu określoną ilość kroków, jednak z drugiej strony daje on nieograniczoną możliwość rozwoju i pracy nad sobą, nad swoją postawą a także techniką i precyzją ruchów. Poza tym, taniec w nieustannej improwizacji wytwarza niezwykłe więzi między tancerkami, ćwiczy uważność i sprawia, że po jakimś czasie jesteśmy wręcz w stanie przewidzieć jaki ruch wybierze liderka! Dla mnie ATS to niezwykła przygoda, która jednocześnie rozwija na każdym możliwym poziomie i daje mi ogromną satysfakcję.

KAROLINA GIERULA

Karolina to prawdziwa pasjonatka ATSu, jedna z najbardziej zaangażowanych polskich tancerek. Członkini zespołu The Siren Society, najstarszej warszawskiej grupy ATSowej. Karolina posiada certyfikat General Skills in ATS®, nieustannie się szkoli na zajęciach i warsztatach z czołowymi polskimi i zagranicznymi instruktorkami. Ma imponujący dorobek sceniczny – występy na wielu polskich i zagranicznych festiwalach tanecznych i wydarzeniach kulturalnych, a także wspólny występ z Wendy i Sandi z FCBD® (głównego światowego zespołu ATS®).

CO OZNACZAJĄ ZAJĘCIA Z KAROLINĄ?

Karolina jest przemiłą, cierpliwą i jednocześnie bardzo rzetelną instruktorką, która z powodzeniem zaraża swoją pasją nowe adeptki ATSu. Zajęcia z nią to gwarancja zdobycia świetniej techniki tanecznej, poznania tajników tego stylu i wsiąknięcia w ten niesamowity, siostrzany klimat!