Wytyczne sanitarne – Bezpieczna Hamsa

BEZPIECZNA HAMSA

INFORMACJE O WYTYCZNYCH SANITARNYCH I ŚRODKACH BEZPIECZEŃSTWA

 

PROSIMY O PRZECZYTANIE przed zapisem na zajęcia – zapis jest równoznaczny z potwierdzeniem zapoznania się z poniższą instrukcją i zobowiązaniem do stosowania wprowadzonych przez nas reguł.

Wszystko po to, by jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo Wasze i innych :)

 

WPROWADZANE PRZEZ NAS ZABEZPIECZENIA:

 

  • MASECZKI: zgodnie z obowiązującymi przepisami, maseczki obowiązują w szkole NA KORYTARZU I W SZATNI.
  • ODLEGŁOŚCI – na sali staramy się zachować odległość od innych osób. Zmniejszyłyśmy limity osób na sali tak, by było to możliwe.
  • WENTYLACJA I CZYSTOŚĆ – z naszej strony: dbamy o przewiew w trakcie zajęć, pilnujemy też regularnego dezynfekowania i czyszczenia powierzchni :)
  • MATY – prosimy o zdezynfekowanie szkolnej maty po użyciu. Udostępniamy do tego odpowiednie środki. Można też korzystać z prywatnej maty.

 

PROSIMY WAS O:

 

  • OSŁANIANIE UST I NOSA za pomocą maseczki – NA KORYTARZU I W SZATNI.
  • MYCIE RĄK po przyjściu do szkoły
  • DEZYNFEKCJĘ RĄK po przyjściu do szkoły oraz przed wejściem na salę
  • SZATNIA – prosimy o ograniczenie czasu przebywania w szatni – w miarę możliwości przyjeżdżamy na krótko przed zajęciami oraz opuszczamy szkołę możliwie niedługo po zajęciach.
  • SPRZĘT – w miarę możliwości noście własne butelki z wodą, własne chusty na biodra i własne akcesoria, jeśli są na zajęciach stosowane (piłki, rekwizyty, saggaty itp.).

 

Osoby źle się czujące, z podwyższoną temperaturą, podejrzewające u siebie możliwość zarażenia się bardzo prosimy o bezwzględne pozostanie w domach – w takich przypadkach nie obowiązuje regulaminowy obowiązek zgłoszenia nieobecności 5 godzin przed zajęciami, można zgłosić nieobecność nawet w ostatniej chwili.

 

 

ZAPIS MAILOWY jest niezbędny do przyjścia na zajęcia na sali – nie będzie możliwości przyjścia bez zapisu.
ODRABIANIE NIEOBECNOŚCI będzie możliwe jedynie po uzgodnieniu mailowo, na której grupie chcecie odrobić – nie ma możliwości przyjścia bez uzgodnienia z recepcją. Liczba miejsc w grupach będzie bardzo ograniczona, więc nie na wszystkich grupach będzie można odrabiać.
PROSIMY O ZGŁOSZENIA Z WYPRZEDZENIEM – pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie sprawdzać poczty przez cały dzień, czas oczekiwania na odpowiedź wynosi do 24h, dlatego warto zapisy oraz zgłaszanie odrobienia nieobecności wykonać z wyprzedzeniem.
I najważniejsze: NIE OBAWIAJCIE SIĘ PYTAĆ – jeśli cokolwiek będzie niejasne, nasze pracownice chętnie pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Jesteśmy tu dla Was!
Copyright 2016 by Hamsa