Wytyczne sanitarne – Bezpieczna Hamsa

BEZPIECZNA HAMSA

INFORMACJE O WYTYCZNYCH SANITARNYCH I ŚRODKACH BEZPIECZEŃSTWA

 

PROSIMY O PRZECZYTANIE przed zapisem na zajęcia – zapis jest równoznaczny z potwierdzeniem zapoznania się z poniższą instrukcją i zobowiązaniem do stosowania wprowadzonych przez nas reguł.

Wszystko po to, by jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo Wasze i innych :)

 

WPROWADZANE PRZEZ NAS ZABEZPIECZENIA:

 

 • ODLEGŁOŚCI – na sali będą wytyczone orientacyjne miejsca, dzięki którym będzie można zachować 2m odległości między tańczącymi. Wiąże się też ze zmniejszeniem limitu osób na salach o minimum 1/3.
 • WENTYLACJA – dbamy o przewiew w trakcie zajęć, wprowadzamy też przerwę techniczną na przewietrzenie sali między grupami
 • DEZYNFEKCJA sal w przerwie technicznej, a także regularna dezynfekcja toalet i szatni w ciągu dnia zajęć – a także dokładniejsza dezynfekcja każdego dnia. Modyfikujemy również wystrój by umożliwić zachowanie higieny.
 • PRZYŁBICE – otrzymacie od nas GRATIS do karnetu prywatne przyłbice, prosimy o stosowanie ich podczas zajęć i w przestrzeni szkoły. Będą nas obowiązywały do połowy lipca, potem zweryfikujemy i zdecydujemy o utrzymaniu lub zniesieniu zależnie od sytuacji.
 • SZATNIA – brak dostępu do kącika herbatkowego (do cukierków też :( ), zalecenie stosowania odpowiednich odległości i ograniczenie czasu przebywania w szatni, dezynfekcja stanowiska recepcji
 • MATY – rozgrzewki będą prowadzone na stojąco LUB z użyciem prywatnych mat uczestniczek – instruktorki uzgodnią to już bezpośrednio ze swoimi grupami. Można będzie wypożyczyć matę ze szkoły i nosić ją ze sobą na zajęcia.

 

PROSIMY WAS O:

 

 • OSŁANIANIE UST I NOSA – noście ze sobą Hamsoprzyłbice (lub dowolne przyłbice/maski) i używajcie. Można je kreatywnie ozdobić :) wiemy, że będzie to dla Was pewna niedogodność, ale warto się przemęczyć, by móc razem tańczyć
 • MYCIE RĄK po przyjściu do szkoły
 • DEZYNFEKCJĘ RĄK po przyjściu do szkoły oraz przed wejściem na salę
 • SZATNIA – prosimy o ograniczenie czasu przebywania w szatni – w miarę możliwości przyjeżdżamy na krótko przed zajęciami oraz opuszczamy szkołę możliwie niedługo po zajęciach. Zależnie od możliwości możecie przyjechać już częściowo w stroju treningowym. Nie będzie również dostępu do kącika herbatkowego.
 • SPRZĘT – noście własne butelki z wodą, własne chusty na biodra i własne akcesoria, jeśli są na zajęciach stosowane (piłki, rekwizyty, saggaty itp.).
 • PŁATNOŚĆ PRZELEWEM – bardzo prosimy o unikanie płacenia gotówką. Być może już niedługo pojawi się możliwość opłaty kartą, damy znać!

 

Osoby źle się czujące, z podwyższoną temperaturą, podejrzewające u siebie możliwość zarażenia się bardzo prosimy o bezwzględne pozostanie w domach – w takich przypadkach nie obowiązuje regulaminowy obowiązek zgłoszenia nieobecności 5 godzin przed zajęciami, można zgłosić nieobecność nawet w ostatniej chwili.

 

 

ZAPIS MAILOWY jest niezbędny do przyjścia na zajęcia – tymczasowo nie będzie możliwości przyjścia bez zapisu.
ODRABIANIE NIEOBECNOŚCI będzie możliwe jedynie po uzgodnieniu mailowo, na której grupie chcecie odrobić – nie ma możliwości przyjścia bez uzgodnienia z recepcją. Liczba miejsc w grupach będzie bardzo ograniczona, więc nie na wszystkich grupach będzie można odrabiać. W związku z tym przedłużamy możliwość odrabiania zaległych nieobecności do końca września.
PROSIMY O ZGŁOSZENIA Z WYPRZEDZENIEM – pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie sprawdzać poczty przez cały dzień, czas oczekiwania na odpowiedź wynosi do 24h, dlatego warto zapisy oraz zgłaszanie odrobienia nieobecności wykonać z wyprzedzeniem.
I najważniejsze: NIE OBAWIAJCIE SIĘ PYTAĆ – jeśli cokolwiek będzie niejasne, nasze pracownice chętnie pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Jesteśmy tu dla Was!
Copyright 2016 by Hamsa