Kilka słów od Zoanny:

Na pierwsze zajęcia tańca orientalnego trafiłam w 2010 roku. Od tamtej pory nie ma dnia bez tańca w moim życiu. Z początku nie mogłam się zdecydować, który styl podoba mi się najbardziej- ATS i jego barwne stroje, tribal fusion dający pełną swobodę czy klasyczny taniec orientalny, pozwalający mi wcielić się w prawdziwą arabską księżniczkę. W końcu zdecydowałam- nauczę się wszystkiego! I chociaż moje zainteresowania taneczne zaczęły wybiegać również poza taniec brzucha to przy nim pozostało moje serduszko. W szczególności zafascynował mnie klasyczny taniec orientalny. Jest on czymś o wiele bardziej złożonym niż tylko zestawem ruchów. Żeby być w tym dobrym trzeba nauczyć się rozumieć inną kulturę, interpretować ruchem tekst utworu, rozróżniać rytmy i instrumenty. Wymaga on dojrzałości i wrażliwości. To właśnie możliwość rozwijania się na tylu płaszczyznach spodobała mi się najbardziej.

Zoanna

to tancerka od wielu lat związana z Warszawską sceną tańca orientalnego w szczególności ze szkołą tańca Hamsa (dawniej z Saggatem). Specjalizuje się przed wszystkim w tańcu orientalnym i tribal fusion, jednak poszerza swoje horyzonty taneczne uczęszczając na warsztaty ATSu, hip-hopu czy tańca towarzyskiego. Publiczność pokochała Zoannę za jej charyzmę i ekspresje sceniczną. Na swoim koncie ma zwycięstwa podczas polskich i międzynarodowych konkursów:
I miejsce w kat. beledi (z orkiestrą na żywo!) podczas Diamonds of Orient 2020,
II w kat. shaabi podczas Diamonds of Orient 2019,
II miejsce w kat. folklor podczas Diamonds of Orient 2019,
II vice miss Poland 2017 i 2018 w ramach konkursu Orientalny Koktajl,
II miejsce tribal fusion podczas Łódzkiej Fabryki Orientu 2016.

Swoje umiejętności taneczne szlifowała na wielu warsztatach u najwybitniejszych tancerzy m.in. Khaleda Mahmouda, Shahrazad, Sahar Samary czy Randy Kamel. W 2019 pojechała aż do samego Kairu, żeby zgłębiać tajniki tańca orientalnego i kultury arabskiej u źródła.
Co oznaczają zajęcia z Zoanną:

Zoanna dba zarówno o techniczne umiejętności, jak i charakterystyczny feeling tańca orientalnego. Jest radosną i ciepłą instruktorką, która skutecznie zaraża swoją pasją kursantki. Zoanna prowadziła w Hamsie wakacyjne warsztaty i od tego czasu prosiłyście nas o stałe zajęcia – o to i one!