Październik 14, 2019 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

ZNAJDŹ LUZ W TAŃCU I W CIELE – projekt warsztatowy z ANKĄ HOSTYŃSKĄ

Anka Hostyńska to nauczycielka wyjątkowa. Jest instruktorką, trenerką personalną, choreografką, providerką TRE® i akupunkturzystką, a lista jej szkoleń i doświadczeń zajęłaby wiele akapitów. Jej ogromna wiedza o funkcjonowaniu ciała ludzkiego, skutecznym i zdrowym ruchu, ogromne doświadczenie i wiedza sprawiają, że jej warsztaty w całej Polsce cieszą się rosnącą popularnością. U nas jest od kilku lat regularnym gościem, a uczestnicy zawsze proszą o więcej. Anka zmieni Wasze podejście do ciała i ruchu, pozwoli poczuć harmonię i zaprzyjaźnić się z ciałem, zaopatrzy Was też w rzetelną wiedzę i narzędzia do dalszego własnego rozwoju. To, co Anka oferuje jest na tyle wyjątkowe, że trudno to opisać, trzeba po prostu choć raz przyjść na jej warsztaty i tego doświadczyć :)

TERMINY:

21 września, 15:00-17:00
26 października, 15:00-17:00
30 listopada, 15:00-17:00

(Preferowane jest uczestnictwo we wszystkich trzech zajęciach, ale można wziąć w pojedynczych.)
__________________________
OPIS ZAJĘĆ:

Bardzo często w trakcie tańca skupiamy się na idealnej technice, zatańczeniu choreografii, odpowiedniej mimice. Spędzamy godziny na treningach, żeby nasze ciało w tańcu wyglądało tak, jak sobie zamarzyłyśmy. Cały czas wydajemy ciału rozkazy, a ono ma być nam posłuszne. Nie ma czasu na poczucie zmęczenia czy zniechęcenia. A jeśli w danym tańcu potrzebny jest luz? Nie ma problemu- wytrenujemy nasze ciało tak, żeby wyglądało na rozluźnione.
Tym samym często zapominamy o czuciu ciała, jego świadomości, oddechu…
Później oglądając filmiki z występu mamy poczucie, że zamiast nas na scenie był jakiś robot, a nie żywa istota. Nie jesteśmy zadowolone z tego co widzimy, pomimo że tak się starałyśmy…

Brzmi znajomo? Chciałabyś to zmienić? Serdecznie zapraszamy na projekt „Znajdź luz w tańcu i w ciele”.

Projekt składa się z trzech dwugodzinnych spotkań raz w miesiącu.
Będziemy uczyć się czuć ciało, szukać w trakcie tańca miejsca na oddech, na poczucie przyjemności płynącej z ruchu. Będziemy pozwalać poprowadzić się ciału, będziemy próbować oddać mu swobodę i… kontrolę. Sprawdzimy jak to jest tańczyć, ruszać się bez spinania, bez napięcia, bez stresu. Jaki ruch jest naturalny dla naszego ciała, w jakim ciało czuje się najlepiej. Sprawdzimy co zrobić, żeby podczas tańca, występów bardziej czuć siebie, być świadomym swoich ruchów.
To sprawi nie tylko, że w tańcu przestaniesz być robotem tańczącym wyuczone ruchy, ale zaczniesz być żywym ciałem, przez które płynie muzyka. Bardzo prawdopodobne, że odczujesz również korzyści w życiu codziennym. Jakie? Przyjdź i przekonaj się sama :)

Tematyka poszczególnych zajęć:

21 września: MIEDNICA I STOPY
26 października: KLATKA PIERSIOWA I RĘCE
30 listopada: SZYJA ORAZ ODDECH W TAŃCU

__________________________
CENNIK

Wszystkie trzy warsztaty (razem 6h) – 220zł
Pojedynczy warsztat (2h) – 90zł
_________________________
LOKALIZACJA – CENTRUM WARSZAWY:
Ul. Kopernika 30, lokal 319
(przy metrze Nowy Świat)
Jak trafić: kliknij tu!

__________________________
KONTAKT I ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl, kliknij tu!

WAŻNE – JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Najpierw wysyłamy maila, by się zapisać (podajemy w nim datę i temat warsztatu)
2. Otrzymujemy mail zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji
3. Dopiero wtedy wysyłamy przelew – w ciągu 3 dni od maila zwrotnego

Jedynie zapis mailowy plus wpłata rezerwują miejsce – konieczne są oba te zdarzenia 😉 Brak jednego z nich będzie skutkował brakiem rezerwacji miejsca.

Miejsca na warsztaty Anki kończą się zawsze ekspresowo – ilość miejsc ograniczona, zapraszamy serdecznie!

_________________
Kilka słów o prowadzącej:

ANNA HOSTYŃSKA – instruktor fitness, pilates, trener personalny, Provider TRE®, akupunkturzysta.
Jej przygoda ze sportem na poważnie zaczęła się 15 lat temu, gdy ukończyła kurs instruktora fitness, niewiele później przyszedł taniec. Przez kilka lat występowała solo oraz z zespołem na wielu międzynarodowych scenach. W 2011 roku uległa wypadkowi, który przekreślił jej karierę taneczną, zmusił do odpoczynku i wywrócił życie do góry nogami. Zafascynowała się medycyną chińską oraz pracą z emocjami poprzez pracę z ciałem. To wszystko sprawiło, że dziś podchodzi z większym szacunkiem do ciała, zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i w życiu. Podczas zajęć grupowych oraz treningów uczy przede wszystkim czucia swojego ciała, pozwalania być ciału przewodnikiem w trakcie treningu. Zwolenniczka świadomej pracy oddechem podczas ćwiczeń. Jej motto brzmi: „Trening to rozmowa z moim ciałem, a nie wydawanie rozkazów”.