Maj 2, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Z ogromną radością zapraszamy Was na spotkanie z wyjątkową instruktorką, znaną całej orientalnej Polsce – Anką Hostyńską
Anka jest instruktorką fitnessu, pilatesu, fizjoterapeutką i choreografką, a lista jej szkoleń i doświadczeń zajęłaby wiele akapitów. Jej ogromna wiedza o funkcjonowaniu ciała ludzkiego, skutecznym i zdrowym ruchu sprawia, że każde spotkanie z nią to gwarancja nowej jakości i świadomości w pracy z ciałem.
Mamy dla Was wyjątkowo interesujący program – zagadnienia nie tylko dla tancerek dowolnych stylów tanecznych, ale i dla wszystkich kobiet!

Warsztat 1 (2,5h) – NIEDZIELA 21 maja 2017
10:00-12:30
Mięśnie brzucha w życiu kobiety
(dla wszystkich kobiet)
Warsztat 2 (2h) – NIEDZIELA 21 maja 2017
13:00-15:00
Jak trening kalisteniczny (z obciążeniem ciężaru ciała) wpływa pozytywnie na soczystość ruchów w tańcu
(dla tancerek)
Warsztat obejmuje część teoretyczną:
– podstawowe wiadomości na temat mięśni brzucha,
– w jaki sposób wzmacniać poszczególne mięśnie,
– co może utrudniać ich wzmacnianie,
– po co w ogóle dbać o mięśnie brzucha- czyli ich udział m.in. w bólu pleców, nietrzymaniu moczu, problemach trawiennych.Część praktyczna:
– pełny trening pokazujący jak wzmocnić mięśnie brzucha. Zaczniemy od rozluźniania wszelkich mięśni blokujących je, a potem dopiero ćwiczenia strikte na mięśnie brzucha z dużą ilością ćwiczenia prawidłowej techniki i świadomego napinania poszczególnych mięśni.
Wykonamy odpowiednio dobrany pod te kombinacje trening kalisteniczny. Po czym zatańczymy jeszcze raz, wykorzystując to, czego nasze ciało nauczyło się w czasie treningu, jednocześnie zwiększając soczystość ruchów.
Na koniec omówimy zasady doboru poszczególnych ćwiczeń wykorzystywanych w trakcie treningu pod efekt, jaki chcemy osiągnąć w tańcu.

CENNIK

Zapisy i wpłata do 15.05: Zapisy i wpłata od 16.05:
W1 (2,5h) – 60zł
W2 (2h) – 50zł
W1+W2 (4,5h) – 100zł
W1 (2,5h) – 70zł
W2 (2h) – 60zł
W1+W2 (4,5h) – 115zł

LOKALIZACJA – CENTRUM WARSZAWY:
Ul. Kopernika 30, lokal 319 (przy metrze Nowy Świat)
Jak trafić: KLIKNIJ TU!

__________________________
KONTAKT I ZAPISY: KLIKNIJ TU!
info@hamsa.edu.pl
Agata Zakrzewska – 696 694 874
Po otrzymaniu maila zwrotnego należy wnieść wpłatę w ciągu trzech dni w celu potwierdzenia rezerwacji miejsca na warsztacie.
__________________________
ANKA HOSTYŃSKA – BIOGRAFIA
Anka Hostyńska: instruktor fitness, pilates, trener personalny, fizjoterapeuta, dyplomowany choreograf tańca współczesnego i nowoczesnego.

Jej przygoda ze sportem na poważnie rozpoczęła się w 2004 roku, gdy ukończyła kurs instruktora fitness. Niewiele później przyszedł taniec. Przez parę lat tańczyła w zespole prowadzonym przez Suraiyę Sahara Dancers. Prowadziła również własny zespół tańca orientalnego Irminia. Miała okazję tańczyć solo oraz z zespołem na wielu polskich oraz zagranicznych festiwalach. W 2011 roku jadąc na rowerze uległa wypadkowi, który zakończył jej karierę taneczną. Wtedy też przeszła na drugą stronę: prowadziła przy Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie grupę teatralno-taneczną przygotowując spektakle taneczne oraz oprawę taneczną wielu imprez uczelnianych. Miała okazje sędziować konkursy, zarówno artystyczne, jak i taneczne. W 2014 roku za swoje dokonania artystyczne została udekorowana odznaką Kabaretu pod Budą.

Aktualnie zawodowo zajmuje się holistyczną opieką: ćwiczenia, fizjoterapia, masaż, odżywianie, praca z emocjami. Podopiecznymi Anki są przede wszystkim osoby z rozmaitymi problemami, przede wszystkim z aparatem ruchu (kręgosłup, stawy). Pod swoją opieką ma również wiele tancerek i tancerzy orientalnych (Marzena Antas, David Katolicky), z którymi pracuje m.in. nad prawidłową postawą taneczną.