Styczeń 10, 2020 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Tribal fusion drills czyli cykliczne warsztaty z Izą Cichowską w piątki w godzinach 18:30 – 19:30

Tribalowy wycisk to najlepszy początek weekendu – zapraszamy na piątkowe cykliczne treningi dla osób mających już podstawy tribal fusion, pod okiem jednej z najbardziej doświadczonych i kreatywnych tancerek na warszawskim rynku!

Pod okiem Izy przedrillujecie tribalową technikę na wskroś! Podstawy, layering, poruszanie się, wszystko 😅
Precyzję ruchu i jego wielkość dopracowuje się przez praktykę, więc nie ma co zwlekać, trzeba ćwiczyć! Dzięki temu Wasze ciała zapamiętają ruchy lub ich połączenia i będzie łatwiej je odtworzyć w przyszłości.

TERMINY I TEMATY:

7 lutego, 18:30 – Fale
14 lutego, 18:30 – Ósemki
28 lutego, 18:30 – Basic – trening podstaw dla osób po 3-6 miesiącach nauki
6 marca, 18:30 – Shimmy
13 marca, 18:30 – Obroty
20 marca, 18:30 – Locki i popy
27 marca, 18:30 – Kółka i kółeczka

Jeden warsztat (60 minut): 30 zł
Przy zapisie na minimum 3 warsztaty: 25zł za warsztat*
Przy zapisie na minimum 5 warsztatów: 20zł za warsztat*

* dotyczy zapisu i wpłaty łącznej z góry za wszystkie wybrane warsztaty

TRYB WARSZTATOWY – co to oznacza?
Na każdy termin należy się zapisać – dane spotkanie odbędzie się, gdy zbierze się wystarczająca ilość zgłoszeń i wpłat. TWOJE ZGŁOSZENIE MA ZNACZENIE!

Obowiązuje regulamin warsztatów – warsztatów nie można odrabiać, nie można też na nich odrabiać innych zajęć. Regulamin – kliknij tu!

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie dat warsztatów, na które chcesz się zapisać.

LOKALIZACJA – SAMO CENTRUM WARSZAWY!

O instruktorce:

IZA CICHOWSKA

Warszawska tancerka tribal fusion i ATS członkini zespołu Vansariza. Choć początkiem jej tanecznej przygody był taniec orientalny, to szybko jej sercem zawładnął tribal. Jej droga była kręta, ale pasja zawsze wciągała ją z powrotem na właściwy tor. Lubi eksperymentować i eksplorować granice tribalu, a także pracować nad jakością ruchu. Swoje umiejętności od lat nieustannie doskonali u polskich i zagranicznych tancerek i cały czas jej mało! Ostatnio szkoliła się na Orchidaceae Dance Intensive w Lizbonie.