Styczeń 7, 2020 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Nowe, wyjątkowe tematy z warszawską prekursorką tribalu i jedną z najważniejszych polskich instruktorek – Dominiką Suchecką!

15 lutego (sobota)

11:00-13:00 (2h) SIŁA I KONTROLA
– oddech, prawidłowa postawa, prawidłowa praca z ciężarem ciała, stabilizacja, mobilizacja – to nasz punkt wyjścia do wszelkich tanecznych ruchów i izolacji oraz podstawa zdrowego tańca. Ten warsztat będzie techniczną rozgrzewką, wzmocnieniem i dawką teorii dotyczącej tego jak prawidłowo egzekwować ruchy, emanować pewnością i siła na scenie. (po minimum 3 miesiącach nauki)

13:30-15:30 (2h) DO YOU CONTROL THE DREAM?
– najnowsza fuzyjna choreografia Dominiki do klimatycznej elektronicznej muzyki. Uczestników tego warsztatu zachęcamy do obecność na warsztacie „Siła i kontrola”, który będzie do niego technicznym i teoretycznym przygotowaniem. (po min. 6 miesiącach nauki)

♥ ♥ ♥
CENNIK
Jeden warsztat (2h) – 55 pln
Dwa warsztaty (4h) – 100 pln

♥ ♥ ♥
KONTAKT, ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl, kliknij tu!

♥ ♥ ♥
LOKALIZACJA – SAMO CENTRUM WARSZAWY!
ul. Kopernika 30, lokal 319 (trzecie piętro).
Tuż przy stacji metra Nowy Świat oraz przystanku Ordynacka, kilka minut od ronda De Gaulle’a i wielu innych dogodnych węzłów komunikacyjnych.
JAK TRAFIĆ: kliknij tu!

♥ ♥ ♥
O TRIBAL FUSION
Tribal fusion jest to współczesną forma taneczna, wywodząca się z ATSu. Zawiera elementy bardzo licznych technik tanecznych, np. klasycznego tańca orientalnego, tańców indyjskich, tańca współczesnego, flamenco, modern jazzu, poppingu i wielu innych. Wykorzystywana jest różnorodna muzyka – od tradycyjnej, etnicznej, po współczesną elektroniczną czy bałkańską. Styl cechuje się doskonałym panowaniem nad ciałem, precyzyjnymi izolacjami – jest wielkim wyzwaniem technicznym. Daje dużą swobodę indywidualnego wyrazu.

♥ ♥ ♥
O INSTRUKTORCE

DOMINIKA SUCHECKA jest znaną warszawską instruktorką tańca orientalnego oraz jedną z prekursorek stylu Tribal Fusion w Polsce. Realizuje swoją największą pasję, jaką jest taniec, występując solo i w licznych kolaboracjach z polskimi i zagranicznymi tancerkami na największych festiwalach tańca orientalnego i Tribal Fusion na świecie. Od 2004 roku uczy tańca brzucha w Warszawie oraz na licznych warsztatach i festiwalach w Polsce i za granicą (Ryga 2012, Miami, Helsinki, Hannover, Berlin 2013, Kopenhaga 2014, Barcelona 2015, Sansepolcro 2016, Londyn, Bratysława, Kopenhaga 2017). W roku 2011 Dominika ukończyła kurs instruktorski w Berlinie pod okiem Beaty i Horacio Cifuentes’ów. Jest również członkinią duetu tańca orientalnego i Tribal Fusion Bellycious, który współtworzy z Kasią Wronką. Dominika aktywnie działa na rzecz promocji tańca orientalnego i tribalu w Warszawie i całej Polsce.