Październik 14, 2019 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Tribalowy wycisk to najlepszy początek weekendu – zapraszamy na PIĄTKOWE (18:30 – 19:30) cykliczne treningi z Izą Cichowską dla osób mających już podstawy TRIBAL FUSION, pod okiem jednej z najbardziej doświadczonych i kreatywnych tancerek na warszawskim rynku!
___________________
TEMATY spotkań – NAPRZEMIENNIE technika oraz szlifowanie innych cennych tanecznych umiejętności.

*** Dubstep Drills ***
Przedrillujemy tribalową technikę na wskroś! Podstawy, layering, poruszanie się, wszystko 😅 precyzję ruchu i jego wielkość dopracowuje się przez praktykę, więc nie ma co zwlekać, trzeba ćwiczyć! Dzięki temu Wasze ciała zapamiętają ruchy lub ich połączenia i będzie łatwiej je odtworzyć w przyszłości. Drillować będziemy głównie do muzyki dubstep/trap/elektronicznej.

*** Level up! ***
Przenieś swój tribal na wyższy poziom 🔥 na zajęciach poszerzycie swoje taneczne horyzonty poprzez zgłębianie różnych aspektów tańca. Popracujemy z kontrastem, przestrzenią i jakością ruchu. Na każdym warsztacie będziemy przerabiać inny temat, a cykl zaowocuje wieloma inspiracjami, które sprawią, że Wasz taniec był jeszcze lepszy.

___________________

TERMINY:

Piątki, 18:30-19:30 (1h)

18 października – Dubstep Drills
25 października – Level up! – wykorzystanie przestrzeni
15 listopada – Dubstep Drills
22 listopada – Level up! – Czy spojrzenie ma znaczenie?
6 grudnia – Dubstep Drills
13 grudnia – Level up! – Boleśnie wolno

Opisy poszczególnych warsztatów “Level up!”
Wykorzystanie przestrzeni
Tribal z natury jest dość statycznym tańcem jeśli chodzi o przestrzeń. Na warsztacie nauczycie się bawić przestrzenią, a także poznacie różne kroki i pomysły na poruszanie się, do których tribalowa technika pasuje doskonale!

Czy spojrzenie ma znaczenie?
– na tym warsztacie będziemy pracować głównie naszymi oczami. Zobaczycie jak zmienia się nasz taniec, gdy świadomie kierujemy naszym spojrzeniem i jak wpływa to na jego odbiór przez widza.

13 grudnia
Boleśnie wolno – wolniej znaczy łatwiej? No właśnie nie zawsze! Często ruch przy takim tempie traci na mocy lub nie jest jednostajny, zacina się. Przerobimy ćwiczenia dzięki którym będzie Wam łatwiej utrzymać płynność i mięsistość ruchów i zwieńczymy to wolnym combosem.

Jeden warsztat (60 minut): 30 zł
Przy zapisie na minimum 3 warsztaty: 25zł za warsztat*
Przy zapisie na 6 warsztatów: 20zł za warsztat*

* dotyczy zapisu i wpłaty łącznej z góry za wszystkie wybrane warsztaty

TRYB WARSZTATOWY – co to oznacza?
Na każdy termin należy się zapisać – dane spotkanie odbędzie się, gdy zbierze się wystarczająca ilość zgłoszeń i wpłat. TWOJE ZGŁOSZENIE MA ZNACZENIE!

Obowiązuje regulamin warsztatów – warsztatów nie można odrabiać, nie można też na nich odrabiać innych zajęć. Regulamin: KLIKNIJ TU

info@hamsa.edu.pl, KLIKNIJ TU

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie dat warsztatów, na które chcesz się zapisać.

_______________________________________
LOKALIZACJA – SAMO CENTRUM WARSZAWY!
JAK TRAFIĆ: KLIKNIJ TU

O instruktorce:

IZA CICHOWSKA

Warszawska tancerka tribal fusion i ATS członkini zespołu Vansariza. Choć początkiem jej tanecznej przygody był taniec orientalny, to szybko jej sercem zawładnął tribal. Jej droga była kręta, ale pasja zawsze wciągała ją z powrotem na właściwy tor. Lubi eksperymentować i eksplorować granice tribalu, a także pracować nad jakością ruchu. Swoje umiejętności od lat nieustannie doskonali u polskich i zagranicznych tancerek i cały czas jej mało! Ostatnio szkoliła się na Orchidaceae Dance Intensive w Lizbonie.