Lipiec 5, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty , ,

ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z ORIENTEM
W różnych dniach tygodnia, z fantastycznymi instruktorkami, za każdym razem o odmiennej tematyce i dla każdego niezależnie od wieku oraz poziomu sprawności!
Taniec orientalny zwany tańcem brzucha to kobiecość, wdzięk i emocje! Składa się głównie z płynnych i akcentowanych ruchów bioder i klatki piersiowej, drżeń, obrotów i delikatnych ruchów rąk. Pozwala lepiej poczuć się we własnym ciele, zanurzyć się w pięknej orientalnej muzyce i fantastycznie spędzić czas w kobiecym gronie.

Nasze instruktorki: AGATA ZAKRZEWSKA, DOMINIKA SUCHECKA, KATARZYNA WIŚNIEWSKA to prawdziwe pasjonatki i profesjonalistki: od lat tańczą, nieustannie się kształcą, wygrywają nagrody, a przede wszystkim chętnie się dzielą swoją wiedzą i zarażają miłością do tańca!

W okresie wakacyjnym przygotowałyśmy dla Was specjalną formułę i plan zajęć – tak, aby pomiędzy wyjazdami w zależności od potrzeb można było wybrać różne zajęcia (tematy się nie powtarzają) w dogodnych terminach:

II TYDZIEŃ LICPA III TYDZIEŃ LIPCA IV TYDZIEŃ LIPCA
♥ 12.07 (środa)
20:10-21:10 (1h)
Taniec orientalny OD ZERA – uruchamiamy biodra! – Agata Zakrzewska
♥ 22.07 (sobota)
16:00-17:30
Taniec orientalny OD ZERA – technika, kombinacje, bezstresowe stawianie pierwszych tanecznych kroków – Enid (Kasia Wiśniewska)
♥ 24 lipca (poniedziałek)
19:40-21:10 (1,5h)
Taniec orientalny OD ZERA (odkrywamy shimmy!) – Dominika Suchecka
♥ 23.07 (niedziela)
14:30-16:00
Taniec orientalny OD ZERA – odkryj swoją kobiecość! – Dominika Suchecka
♥ 27 lipca (czwartek)
18:30-19:30 (1h)
Taniec orientalny OD ZERA – piękne ręce, wdzięk i gracja – Agata Zakrzewska
♥ 29 lipca (sobota)
11:00-13:00 (2h)
Taniec orientalny OD ZERA – poczuj się wspaniale w swoim ciele! Technika, kombinacje, rozciąganie, relaks – Agata Zakrzewska
♥ 30 lipca (niedziela)
13:30-15:00 (1,5h)
Taniec orientalny OD ZERA (izolacje i akcenty bioder) – Dominika Suchecka

Cały grafik na lipiec 2017 znajduje się TU

♥ ♥ ♥
LOKALIZACJA
ul. Kopernika 30, lokal 319 (trzecie piętro).Tuż przy stacji metra Nowy Świat oraz przystanku Ordynacka, kilka minut od ronda De Gaulle’a i wielu innych dogodnych węzłów komunikacyjnych.

Jak do nas trafić: KLIKNIJ TU

♥ ♥ ♥
CENNIK I ZNIŻKI:

Warsztat trwający 1h – 30zł
Warsztat trwający 1,5h – 40zł
Warsztat trwający 2h – 50zł

SUPER PROMOCJA – ZNIŻKA 50% od jednego wybranego warsztatu dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!

ZNIŻKA 10% – przy zapisie na 3 warsztaty
ZNIŻKA 15%- przy zapisie na 4 warsztaty
ZNIŻKA 20% – przy zapisie na przynajmniej 5 warsztatów lub więcej

Przykładowo: 1 warsztat 1h + 1 warsztat 1,5h + 1 warsztat 1,5h
30zł + 40zł + 40zł = 110zł
110zł – 10% = 99zł – kwota do zapłaty

Zniżka obowiązuje od łącznej wartości warsztatów – i wyłącznie przy opłaceniu całej kwoty z góry. Nie ma możliwości przenoszenia lub zwracania wpłat w razie rezygnacji uczestnika.

W razie odwołania warsztatu przez szkołę (np. z powodu niewystarczającej ilości uczestników) wpłata będzie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych, może też być przeniesiona na inny warsztat na życzenie uczestnika.

Honorujemy OK System – prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z OK System przy zapisie na warsztaty.

Zniżki nie łączą się.
Ważne – w lipcu i sierpniu mamy jedynie warsztaty, a nie kursy regularne, obowiązuje więc regulamin warsztatów: KLIKNIJ TU

♥ ♥ ♥
KONTAKT, ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl
FORMULARZ ZŁGOSZENIOWY

Agata Zakrzewska – 696 694 874

Ważne: warsztaty odbędą się wyłącznie, jeśli zapisze się na nie wystarczająca ilość chętnych – dlatego zachęcamy do wczesnych zgłoszeń mailowych.
TWOJE ZGŁOSZENIE MA ZNACZENIE! :)

 

♥ ♥ ♥

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ TAŃCA HAMSA?
Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Nasza kadra ma bardzo wysokie kwalifikacje – nieustannie szkolimy się, robimy kursy instruktorskie, zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy wiedzę o tańcu i o nauczaniu.
Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju – niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.

♥ ♥ ♥
DLACZEGO WARTO SPRÓBOWAĆ TAŃCA ORIENTALNEGO?
Taniec ten:
– fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem
– pozwala wypracować piękną i dumną postawę, modeluje sylwetkę
– poprawia koordynację ruchów
– pozwala uruchomić i pokochać biodra
– zapewnia mnóstwo świetnej zabawy w kobiecym gronie!

Zajęcia adresowane są do osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności – nasz taniec łączy ludzi, a nasze uczennice i instruktorki tworzą przyjazną i otwartą społeczność.

♥ ZAPRASZAMY! ♥