Październik 14, 2019 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności

TANIEC ORIENTALNY (bellydance, taniec brzucha) OD ZERA, zapraszamy do nowych grup zajęciowych oraz na DNI OTWARTE – darmowe zajęcia próbne, na których można poznać ten styl taneczny i naszą szkołę :)

– ZNIŻKA 50% DLA NOWYCH KLIENTEK/KLIENTÓW!
– WYSOKO WYKWALIFIKOWANA KADRA, instruktorki to czołowe polskie tancerki w swoich technikach
– ZAJĘCIA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY
– Zajęcia adresowane są do osób W KAŻDYM WIEKU i na każdym poziomie sprawności!
Nasz taniec łączy ludzi, fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem, pozwala uruchomić i pokochać biodra, poprawia postawę i koordynację ruchów, a nasze uczennice i instruktorki tworzą przyjazną i otwartą społeczność.

♥ GRAFIK ZAJĘĆ ♥

♥ PONIEDZIAŁEK
17:10-18:10 Taniec orientalny od zera – Dominika Suchecka
(14.10 DZIEŃ OTWARTY – bezpłatne zajęcia)
20:35-21:35 Taniec orientalny od zera – Kasia Wiśniewska
(21.10 DZIEŃ OTWARTY – bezpłatne zajęcia)

♥ WTOREK
20:35-21:35 Rytmy orientalne i drum solo od zera – Dominika Suchecka (8.10 DZIEŃ OTWARTY – – bezpłatne zajęcia,  start grupy 15.10)

♥ ŚRODA
18:15-19:15 Taniec orientalny od zera – Agata Zakrzewska
(16.10 DZIEŃ OTWARTY – bezpłatne zajęcia,  start grupy 23.10)

♥ CZWARTEK
20:00-21:00 Taniec orientalny od zera – Dominika Suchecka
(10.10 DZIEŃ OTWARTY –  bezpłatne zajęcia, start grupy 17.10)

CENNIK I ZNIŻKI

Zajęcia trwające 60 minut:
25 zł x liczba tygodni w danym miesiącu (w karnecie miesięcznym), 30 zł (przy płatności za pojedyncze wejście)

Oferujemy ZNIŻKI* dla osób zapisanych na wiele kursów:
10zł od drugiego kursu
20zł od trzeciego kursu i kolejnych!

SUPER PROMOCJA: jedno bezpłatne wejście na dowolne zajęcia LUB zniżka 50% na jeden karnet miesięczny dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!**

W razie planowanych nieobecności – można je wcześniej zgłosić i odrobić na innym kursie! Szczegóły: KLIKNIJ TU

HONORUJEMY OK SYSTEM!
Szczegółowe informacje o cenniku, a także zasady korzystania z OK System: KLIKNIJ TU

*Zniżki obowiązują przy płatności za karnety miesięczne, przy wpłacie do 5 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć w nowym miesiącu.
**Zniżki nie łączą się.
info@hamsa.edu.pl KLIKNIJ TU

ZAJĘCIA PROWADZĄ:
Agata Zakrzewska
Dominika Suchecka
Katarzyna Wiśniewska (Enid)

F.A.Q.
Czyli: często zadawane pytania :)

– Czym się różnią te style taneczne/jak wybrać styl dla siebie?
Na naszej stronie znajdziecie krótkie opisy stylów: KLIKNIJ TU
Zachęcamy do oglądania filmików z tymi stylami tańca na youtubie i wybrania tego, który najbardziej się Wam spodoba :) Każdy z tych stylów jest odpowiedni dla osób zupełnie początkujących.

– Jak się ubrać?
Legginsy/spodnie dresowe, koszulka (nie trzeba odsłaniać brzucha), tańczymy w skarpetkach, baletkach lub boso. Dowolna chusta zawiązana na biodrach – możliwa, lecz nieobowiązkowa.

– Czy sobie poradzę?/Czy trzeba mieć jakiś określony poziom sprawności?
Zajęcia od zera są naprawdę od zera :) i są dla wszystkich – również dla osób, które nigdy nic nie tańczyły, nie mają doświadczenia w sporcie itp.

– Czy to tylko dla kobiet?
Nie! Co prawda najczęściej kobiety znacząco przeważają na zajęciach, ale nie dyskryminujemy, zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką tych technik tańca, niezależnie od płci!

– Czy są ograniczenia wiekowe?
Nie! Na naszych zajęciach i warsztatach pojawiają się zarówno nastolatki, jak i osoby dojrzałe. Dopóki taniec Ci w duszy gra – pasujesz do nas :)

WAŻNE: jeśli możesz dołączyć do kursu dopiero od późniejszej daty, zgłoś to przy zapisie – Twoja zaliczka będzie wliczana wówczas w zajęcia od wybranej przez Ciebie daty.

_______________________________________
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HAMSĘ?

Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju – niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.
Od tego roku rozszerzamy kadrę, dodajemy drugą siedzibę i uzupełniamy grafik o zajęcia sobotnie!