Styczeń 9, 2020 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności

Nowy rok i nowa energia! w naszej szkole na dobre ruszyły zajęcia, a grupy od zera właśnie teraz przyjmują nowych chętnych!

– zupełnie OD ZERA (ruszają zapisy!)
– NOWE NABORY (dla osób początkujących, można od razu dołączyć)
– ZNIŻKA 50% DLA NOWYCH KLIENTEK/KLIENTÓW!
– WYSOKO WYKWALIFIKOWANA KADRA, instruktorki to czołowe polskie tancerki w swoich technikach
– ZAJĘCIA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY
– Zajęcia adresowane są do osób W KAŻDYM WIEKU i na każdym poziomie sprawności!
Bo.. taniec jest dla wszystkich. Wiek, sylwetka, płeć czy doświadczenie sportowe nie mają znaczenia. Gromadzimy się na sali i świat zewnętrzny znika. Tworzymy szczególną przestrzeń, w której spotyka się szacunek do tradycji i kultur z różnych stron świata ze współczesną ekspresją artystyczną i poszukiwaniem indywidualnego wyrazu. Zanurzamy się w muzyce, odkrywamy, że nasze ciała są naszymi przyjaciółmi. Przyjdź i przekonaj się!

Poniedziałek:
♥ 17:10-18:10 Taniec orientalny od zera – Dominika Suchecka
♥ 20:35-21:35 Taniec orientalny od zera – Zoanna

Wtorek:
♥ 19:00-20:00 ATS® od zera – Katarzyna Lidia (ul. Grójecka 1/3, 3 piętro – plac Zawiszy)
♥ 20:00-21:00 Taniec afgański poziom open – Apsara Afsanesara – NOWY NABÓR od 25 lutego!

Środa:
♥ 19:00-20:00 Taniec perski od zera – Apsara Afsanesara

♥ 17:35-18:35  Tribal fusion od zera – Dominika Suchecka
♥ 18:40-19:40 Tribal fusion od zera  – Dominika Suchecka (trwają zapisy)
♥ 20:00-21:00 Taniec orientalny od zera – Dominika Suchecka

♥ 17:30-18:30 Tribal fusion od zera – Iza Cichowska
♥ 14:00-15:00 ATS® od zera – Karolina Gierula – START 25 stycznia

KONTAKT, ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl, kliknij tu!♥ ♥ ♥
LOKALIZACJA – SAMO CENTRUM WARSZAWY!
JAK TRAFIĆ: kliknij tu!
Wtorkowe zajęcia odbywają się przy placu Zawiszy ul. Grójecka 1/3, 3 piętro (Sale Taneczne Millenium)

Zajęcia godzinne w karnecie miesięcznym kosztują 25 zł (ostateczna cena karnetu zależy od ilości danego dnia w miesiącu)*
*Drugi kurs 10 zł taniej! Trzeci i kolejny kurs 20 zł taniej!
SUPER PROMOCJA DLA NOWYCH KURSANTEK SZKOŁY: jedno bezpłatne wejście na dowolne zajęcia LUB zniżka 50% na jeden karnet miesięczny dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!
Promocje nie łączą się.

F.A.Q.
Czyli: często zadawane pytania 🙂
– Czym się różnią te style taneczne/jak wybrać styl dla siebie?
Na naszej stronie znajdziecie krótkie opisy stylów: kliknij tu!
Zachęcamy do oglądania filmików z tymi stylami tańca na youtubie i wybrania tego, który najbardziej się Wam spodoba 🙂 Każdy z tych stylów jest odpowiedni dla osób zupełnie początkujących.
– Jak się ubrać?
Legginsy/spodnie dresowe, koszulka (nie trzeba odsłaniać brzucha), tańczymy w skarpetkach, baletkach lub boso. Dowolna chusta zawiązana na biodrach – możliwa, lecz nieobowiązkowa.
– Czy sobie poradzę?/Czy trzeba mieć jakiś określony poziom sprawności?
Zajęcia od zera są naprawdę od zera 🙂 i są dla wszystkich – również dla osób, które nigdy nic nie tańczyły, nie mają doświadczenia w sporcie itp.
– Czy to tylko dla kobiet?
Nie! Co prawda najczęściej kobiety znacząco przeważają na zajęciach, ale nie dyskryminujemy, zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką tych technik tańca, niezależnie od płci!
– Czy są ograniczenia wiekowe?
Nie! Na naszych zajęciach i warsztatach pojawiają się zarówno nastolatki, jak i osoby dojrzałe. Dopóki taniec Ci w duszy gra – pasujesz do nas:)
WAŻNE: jeśli możesz dołączyć do kursu dopiero od późniejszej daty, zgłoś to przy zapisie – Twoja zaliczka będzie wliczana wówczas w zajęcia od wybranej przez Ciebie daty.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HAMSĘ?

Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju – niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.
Od tego roku rozszerzamy kadrę, dodajemy drugą siedzibę i uzupełniamy grafik o zajęcia sobotnie!