Maj 7, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności

Po wiosennych wakacjach zapraszamy do nowych grup czwartkowych: START 11 MAJA!

Taniec orientalny od zera   Tribal Fusion Killer Drills          American Tribal Style „prawie” od zera!
Czwartek 17.40 – 18.40 Czwartek 17.40 – 18.40 Czwartek 19.55 – 20.55

TANIEC ORIENTALNY  z Dominiką Suchecką!
Rozpocznij swoją przygodę z najbardziej kobiecym tańcem na świecie! Taniec orientalny składa się głównie z płynnych i akcentowanych ruchów bioder i klatki piersiowej, drżeń, obrotów i delikatnych ruchów rąk. W programie zajęć nauka sekwencji ruchów i choreografii na poziomie początkującym. Pozwala poczuć się lepiej w swoim ciele, uczy świadomości swojej kobiecości i wdzięku, a przede wszystkim jest wspaniałą przygodą!
Dominika Suchecka to jedna z najlepszych polskich tancerek tańca orientalnego, prawdziwa pasjonatka i profesjonalistka – od lat tańczy i zarażaja swoją pasją kolejne uczennice!

Grupa wystartuje JEDYNIE, jeśli zbierze się minimalna potrzebna ilość osób i każda z tych osób wpłaci zaliczkę na kurs – dlatego prosimy wszystkie chętne osoby o zapisanie się mailowo (info@hamsa.edu.pl) bądź przez formularz. Prawdopodobnie grupa wystartuje 1 czerwca.

TANIEC ORIENTALNY OD ZERA

TRIBAL FUSION KILLER DRILLS

To dawka czystego tribalowego wycisku i zastrzyk endrofin z jedną z najlepszych polskich tancerek Tribal Fusion, Dominiką Suchecką, prekursorkę tego stylu w Warszawie (nabór równoległy)!

Tę godzinę poświęcimy na wysokoenergetyczny tribal fusion jam – będziemy szlifować technikę, pracować nad muscle memory i czystością ruchu poprzez długotrwałe ćwiczenie poszczególnych ruchów i ich kombinacji, czyli tak zwane drillowanie. Zajęcia dla osób po co najmniej kilku miesiącach nauki – ćwiczenia będą zaprojektowane tak, żeby łatwo było dostosowywać ich trudność do poziomu każdej z uczestniczek z osobna dodając kolejne warstwy ruchów lub manipulując prędkością. Poziom otwarty.

Grupa wystartuje JEDYNIE, jeśli zbierze się minimalna potrzebna ilość osób i każda z tych osób wpłaci zaliczkę na kurs – dlatego prosimy wszystkie chętne osoby o zapisanie się mailowo (info@hamsa.edu.pl) bądź przez formularz. Prawdopodobnie grupa wystartuje 1 czerwca.

 

 

killer

AMERICAN TRIBAL STYLE® prawie od zera z Agatą Zakrzewską

ATS® to taniec niezwykły. Łączy w sobie elementy tańca orientalnego z wpływami flamenco i tańców indyjskich w oryginalnej, współczesnej interpretacji. Taniec ten polega na grupowej improwizacji, w której tancerki tańczą nie tylko dla widowni, lecz przede wszystkim dla siebie nawzajem! Dołącz do grona fantastycznych kobiet w każdym wieku, które w tym tańcu odkrywają swoją kobiecą moc i piękno, jednoczą się we wspólnej improwizacji, która pozwala zostawić za drzwiami wszelkie stresy dnia codziennego!
Agata Zakrzewska jest prekursorką nauczania tego stylu w Warszawie i jedną z najlepszych ATSowych specjalistek w Polsce (jako jedyna w Polsce posiada prestiżowy certyfikat Technique for Teachers) oraz wielką pasjonatką, która nieustannie się szkoli i rozwija.
POZIOM „PRAWIE” OD ZERA – co to oznacza? Zajęcia są:

– dla osób, które się trochę uczyły, poznały kilka figur ATSu i musiały przerwać naukę
– dla osób, które nie uczyły się ATSu, ale mają mocne podstawy tańca orientalnego lub tribal fusion i są chętne na intensywne wprowadzenie :)
– dla osób, które uczą się obecnie ATSu i pragną trenować więcej razy w tygodniu

Do grupy można dołączyć JUŻ 11 MAJA Prosimy wszystkie chętne osoby o zapisanie się mailowo (info@hamsa.edu.pl) bądź przez formularz.

agata ats

 

ZAPISY
info@.hamsa.edu.pl – kliknij tu!

CENNIK I ZNIŻKI
Zajęcia trwają 60 minut i w karnecie kosztują 25 zł, a przy wejściu jednorazowym 30 zł (przy płatności za pojedyncze wejście).
Informacje o ZNIŻKACH i o płatności w ramach OK SYSTEM znajdą Państwo tu: kliknij!

LOKALIZACJA
ul. Kopernika 30, lokal 319 (trzecie piętro).Tuż przy stacji metra Nowy Świat oraz przystanku Ordynacka, kilka minut od ronda De Gaulle’a i wielu innych dogodnych węzłów komunikacyjnych. Jak do nas trafić: kliknij tu!