Maj 2, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Kolejne warsztaty z wyjątkową instruktorką Apsarą Afsanesarą, która wprowadzi Was w barwny świat Tańca Afgańskiego i nauczy choreografii stylu Qataghani

14 maja 2017 (niedziela): 11.00 – 14.00 (3 godziny)

♥ ♥ ♥
TANIEC AFGAŃSKI – CHOREOGRAFIA W STYLU QATAGHANI
Na tym warsztacie poznamy technikę wspólną dla różnych tańców folklorystycznych Afganistanu. Kulturowo i geograficznie Afganistan leży na styku trzech wpływów; perskiego (Iran), Azji Południowej (Pakistan) oraz Azji Centralnej (Tadżykistan i Uzbekistan) w tańcu więc pojawiają się elementy z tych wszystkich tradycji. Tańce Afganistanu charakteryzują się drobnymi krokami typu tombe oraz subtelnymi gestami rąk w których tancerka pokazuje swoją nieśmiałość. Wśród tańców Afganistanu najpopularniejsze style to Herati, Logari, Qataghani i Attan. Na warsztacie przerobimy choreografię Qataghani. Styl ten jest popularną bazą dla Afgańskiej muzyki pop. Jest bardzo wesoły i skoczny.

♥ ♥ ♥
Prowadzi APSARA AFSANESARA,
wyjątkowa postać na polskim rynku tanecznym – jedyna w Polsce tancerka specjalizująca się w tańcach Iranu, Afganistanu, Azji Centralnej i Kaukazu. Uczy w kraju i za granicą. W celach szkoleniowych regularnie podróżuje, by sprowadzać i pokazywać nieznane w Polsce techniki tańca. Obecnie studiuje choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi, intensywnie szkoli się w zakresie wielu technik tanecznych i stale poszerza swoją wiedzę i horyzonty.

♥ ♥ ♥
CENNIK:

Płatność do 4.05: Płatność od 5.04:
70zł (3h) 80zł (3h)

Posiadaczki kart OK System mogą ich użyć w celu uzyskania zniżki – prosimy o kontakt.

♥ ♥ ♥
LOKALIZACJA – CENTRUM WARSZAWY:
Ul. Kopernika 30, lokal 319
(przy metrze Nowy Świat)
Jak do nas trafić? Kliknij tu

♥ ♥ ♥
KONTAKT I ZAPISY:

Kliknij tu 
info@hamsa.edu.pl
Agata Zakrzewska – 696 694 87