Styczeń 7, 2020 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Rozciąganie do szpagatu: teoria i praktyka. Warsztat z Karoliną Kuźmą!

26 stycznia (niedziela)
13:00-15:45 (2,5h warsztatów + 15min przerwy)

Na warsztatach z Karoliną nauczymy się jak poprawnie, bezpiecznie i skutecznie rozciągnąć się do wymarzonego szpagatu.
W pierwszej części zajmiemy się teorią – czyli porozmawiamy sobie o mięśniach, a także omówimy konkretne ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.
W drugiej części sprawdzimy teorię w praktyce – pod czujnym okiem Karoliny.

Warsztaty kierowane są do WSZYSTKICH, tych mniej i tych bardziej rozciągniętych :)

CENA: 70zł

KONTAKT, ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl, kliknij tu!

LOKALIZACJA – SAMO CENTRUM WARSZAWY!

O INSTRUKTORCE
KAROLINA KUŹMA – HADIJA – Karolina to tancerka i instruktorka, która od paru lat szturmem podbija polski rynek taneczny. Bywalczyni ogromnej ilości kursów, szkoleń i festiwali w kraju i za granicą. Karolina jest certyfikowanym instruktorem tańca orientalnego, fitness, Fit & Jump, ukończyła również szkolenia z zakresu stretchingu, nieustannie rozwija się również na zajęciach baletowych. Jej zajęcia stretchingu cieszą się u nas ogromną popularnością, bo Karolina potrafi pomóc na stretchingowej drodze każdemu – od osób zupełnie początkujących i niemających doświadczenia ze sportem/ruchem, po profesjonalistki chcące poszerzyć swoje możliwości. Jej ogromna wiedza o ciele i pełen ciepła styl nauczania sprawiają, że jej uczniowie osiągają fantastyczne rezultaty, a przy tym uczą się pracować ze swoimi ciałami w sposób zdrowy i bezpieczny.