Czerwiec 4, 2019 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

HAMSA ORIENTAL CAMP  – klimatyczny obóz tańca orientalnego (tańca brzucha) DLA POCZĄTKUJĄCYCH <3 15-18 sierpnia 2019 <3
Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle pod Warszawą

Instruktorki:
AGATA ZAKRZEWSKA –  więcej o Agacie kliknij tu!
KAROLINA KUŹMA – więcej o Karolinie kliknij tu!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Zapraszamy na wyjątkowy obóz taneczny z duszą! Chcemy zaprosić Was do pięknego, orientalnego świata, w którym odkryjecie nowe możliwości ciała, uruchomicie biodra, zrelaksujecie się w kobiecym gronie. Specjalnie przygotowany program zapewni idealną równowagę ruchu i regeneracji – będziemy tańczyć i zdobywać nowe umiejętności, ale też relaksować się, słuchać swoich ciał, oddychać.

____________
Taniec orientalny, zwany potocznie tańcem brzucha, pochodzi z Egiptu, lecz obecnie tańczony jest na całym świecie. Bazuje na ruchach bioder i klatki, a także pełnej wdzięku pracy dłoni. Jest niezwykle indywidualny i ciałopozytywny – może go tańczyć KAŻDY, niezależnie od wieku, sylwetki, sprawności fizycznej czy płci.

W dzisiejszym świecie pełnym stresu i pośpiechu łatwo zapomnieć o ciele, odciąć się od niego. Dlatego właśnie taniec orientalny zdobywa taką popularność: bo pozwala zarazem zafascynować się tak egzotycznym dla nas światem Orientu, kulturą i muzyką, a przy tym poczuć, że taniec jest tak naprawdę czymś naturalnym i dobrze znanym naszym ciałom – jest ruchem, za którym Wasze biodra tęskniły od zawsze.

W PROGRAMIE:
NAUKA TAŃCA OD PODSTAW – najważniejsze kroki i figury, proste kombinacje taneczne
NAUKA PRAWIDŁOWEJ POSTAWY, zdrowych nawyków ruchowych i dbania o kręgosłup
Elementy WZMACNIANIA ciała, nauka ODCZUWANIA i angażowania mięśni w ruchu
STRETCHING – czyli przyjemne i bezpieczne rozciąganie
ROZLUŹNIANIE, RELAKSACJE
WYKŁAD o różnych stylach tańca orientalnego
MALOWANIE HENNĄ
SESJA ZDJĘCIOWA z naszym wsparciem kostiumowym i image’owym :) stylizacje orientalne lub dowolne inne, na co macie ochotę!
Dla chętnych: możliwość skorzystania ze SPA
ORIENTALNY WIECZÓR z pokazami w wykonaniu instruktorek
Imprezy i integracja :)

LOKALIZACJA:

Obóz odbędzie się w wyjątkowym miejscu – ośrodku “Oddechowo” w miejscowości Urle, 70km od Warszawy z bezpośrednim dojazdem pociągiem.
Do naszej dyspozycji będzie przestronna sala treningowa wyposażona w maty i pomoce do stretchingu, klimatyczna jurta, w której odbędzie się część zajęć, kameralne i komfortowe domki, pyszne wegańskie jedzonko, SPA :) Tu możecie zobaczyć, jak wygląda nasza przestrzeń: http://oddechowo.pl/

GRAFIK OBOZU

*CZWARTEK*
15:00 Powitanie uczestników, zakwaterowanie
16:00
Nauka prawidłowej postawy, dbania o kręgosłup, niwelowania negatywnych skutków siedzącego trybu życia
Podstawowe izolacje w tańcu orientalnym
19:00 Kolacja
20:00
Stretching i relaksacja (nauka poprawnego oddychania i rozluźniania ciała, pozbywania się skutków stresu)
Wykład i dyskusja o nawiązywaniu relacji z ciałem, świadomości ciała w ruchu
Wspólna integracja :)

*PIĄTEK*
9:30 Śniadanie
11:00
Rozgrzewka z elementami wzmacniania
Taniec orientalny: postawa, ruchy płynne, piękne dłonie w tańcu, kroki przestrzenne, nauka ładnego poruszania się
Stretching i relaksacja
14:00 Obiad
15:00
Malowanie henną
Wykład o stylach i historii tańca orientalnego, orientalne opowieści i filmy
19:00 Kolacja
20:00
Oddech – jak może nam pomóc w tańcu?
Relaksacja
Integracja :)

*SOBOTA*
8:00 Śniadanie
SESJA ZDJĘCIOWA
14:00 Obiad
SESJA ZDJĘCIOWA
Cały dzień Agata i Karolina będa do Waszej dyspozycji i będą służyć radą i pomocą przy sesji zdjęciowej, dopilnują pięknych makijaży i fryzur.
20:00 Kolacja
21:00 Hafla (z arabskiego: impreza!) – pokazy instruktorek, orientalna potańcówka

*NIEDZIELA*
9:30 Śniadanie
11:00
Rozgrzewka z elementami wzmacniania
Taniec orientalny: woal – wprowadzenie do tańca z rekwizytem, podstawowe ruchy i kombinacje
Stretching i relaksacja
14:30 Obiad
POŻEGNANIE :(

I PRÓG CENOWY – zapis do 28 lutego – 880zł
300zł płatne do 15 kwietnia
330zł płatne do 15 czerwca

II PRÓG CENOWY – zapis do 30 kwietnia – 930zł
680zł płatne do 15 czerwca

III PRÓG CENOWY – zapis od 1 maja – 980zł
730zł płatne do 15 lipca

Cena obejmuje:
Wszystkie warsztaty i wykłady, malowanie henną dla każdej uczestniczki, sesję zdjęciową – 3 obrobione zdjęcia dla każdej uczestniczki (będzie możliwość dokupienia większej ilości zdjęć), noclegi i wyżywienie.
Cena nie obejmuje dojazdu.
Wpłaty są bezzwrotne.
ZAPISY:

Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez poniższy formularz:

Postaramy się odpisać jak najszybciej – w wyjątkowych przypadkach może to zająć maksymalnie 72 godziny.

O NAS:

Obie jesteśmy tancerkami i instruktorkami w warszawskiej Szkole Tańca Hamsa, lecz za tańcem zjeździłyśmy już parę kontynentów. Nigdy nie przestajemy się szkolić, bo taniec i kultura, a także zdrowy i bezpieczny trening to dziedziny, w których zawsze pozostaje jeszcze coś do odkrycia. Uwielbiamy dzielić się naszą pasją i z radością obserwujemy, jak taniec pozwala naszym uczennicom poczuć się lepiej we własnych ciałach, nabrać energii i pewności siebie, zacząć się pięknie poruszać, rozkwitnąć :) Dokładnie tak, jak swego czasu pomógł nam zaprzyjaźnić się z naszymi ciałami i docenić własną indywidualność i kobiecość. Dlatego chcemy zaprosić Was na ten wyjątkowy wyjazd, na którym możecie zapomnieć o codzienności i zanurzyć się w orientalnej atmosferze.

Przyjedźcie i dajcie się porwać tanecznej pasji razem z nami!
Agata&Karolina