Styczeń 6, 2019 Brak komentarzy Hamsa Aktualności

KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – można dołączyć już dziś!

TANIEC ORIENTALNY – BELLYDANCE – TANIEC BRZUCHA

AMERICAN TRIBAL STYLE®

TRIBAL FUSION

TANIEC AFGAŃSKI

– zupełnie OD ZERA!
– ZNIŻKA 50% DLA NOWYCH KLIENTEK/KLIENTÓW!
– WYSOKO WYKWALIFIKOWANA KADRA, instruktorki to czołowe polskie tancerki w swoich technikach
– ZAJĘCIA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY
– Zajęcia adresowane są do osób W KAŻDYM WIEKU i na każdym poziomie sprawności!
Nasz taniec łączy ludzi, fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem, pozwala uruchomić i pokochać biodra, poprawia postawę i koordynację ruchów, a nasze uczennice i instruktorki tworzą przyjazną i otwartą społeczność.

_______________________________________
♥ Grafik zajęć całkiem NOWYCH i prawie nowych, do których mogą dołączyć osoby, które dopiero zaczynają swoją pierwszą przygodę z tańcem:

♥ PONIEDZIAŁEK

Ul. Kopernika 30:

17:10-18:10 Taniec orientalny od zera – Dominika – NOWA GRUPA, TRWAJĄ ZAPISY

18:15-19:15 Tribal fusion od zera Dominika – NOWA GRUPA, START 21.01

Al. Jerozolimskie 123:

18:00-19:00 Taniec orientalny od zera –  Karolina Kuźma – NOWY NABÓR, MOŻNA DOŁĄCZAĆ

19:00-20:00 ATS® od zera –  Katarzyna Lidia – NOWY NABÓR, MOŻNA DOŁĄCZAĆ

♥ WTOREK

19:20-20:20 Tribal fusion od zera – Dominika – NOWA GRUPA, TRWAJĄ ZAPISY

20:35-21:35 Taniec orientalny od zera – Dominika  – NOWA GRUPA, START 29.01

♥ ŚRODA

Al. Jerozolimskie 123:

21:00-22:00 Taniec afgański poziom open – Apsara – NOWY NABÓR, MOŻNA DOŁĄCZAĆ

♥ CZWARTEK

20:00-21:00 Drum solo od zera – Dominika – NOWY NABÓR, MOŻNA DOŁĄCZAĆ

♥ PIĄTEK

Ul .Kopernika 30:

18:00-19:00 Taniec orientalny od zera – Kasia Wiśniewska  – NOWY NABÓR, MOŻNA DOŁĄCZAĆ / Oriental dance for beginners – CLASS IS TAUGHT MOSTLY IN ENGLISH – join us!

19:30-20:30 ATS® od zera – Karolina Gierula – NOWY NABÓR, MOŻNA DOŁĄCZAĆ

♥ SOBOTA

14:00-15:15 ATS® od zera – Karolina Gierula – NOWY NABÓR, MOŻNA DOŁĄCZAĆ

_______________________________________

Nasza główna siedziba, w której odbywa się większość zajęć:

Nasza druga miejscówka w tym sezonie:
Millenium Plaza (plac Zawiszy), al. Jerozolimskie 123a.

W grafiku znajdziecie informację, które zajęcia odbywają się w której siedzibie :)
CENNIK I ZNIŻKI

Zajęcia trwające 60 minut:
25 zł x liczba tygodni w danym miesiącu (w karnecie miesięcznym), 30 zł (przy płatności za pojedyncze wejście)
Zajęcia trwające 75 minut:
30 zł x liczba tygodni w danym miesiącu (w karnecie miesięcznym), 35 zł (przy płatności za pojedyncze wejście)

Oferujemy ZNIŻKI* dla osób zapisanych na wiele kursów:
10zł od drugiego kursu
20zł od trzeciego kursu i kolejnych!

SUPER PROMOCJA: jedno bezpłatne wejście na dowolne zajęcia LUB zniżka 50% na jeden karnet miesięczny dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!**

W razie planowanych nieobecności – można je wcześniej zgłosić i odrobić na innym kursie! Szczegóły: kliknij tu!

HONORUJEMY OK SYSTEM!
Szczegółowe informacje o cenniku, a także zasady korzystania z OK System: kliknij tu!

*Zniżki obowiązują przy płatności za karnety miesięczne, przy wpłacie do 5 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć w nowym miesiącu.
**Zniżki nie łączą się.

F.A.Q.
Czyli: często zadawane pytania :)

– Czym się różnią te style taneczne/jak wybrać styl dla siebie?
Na naszej stronie znajdziecie krótkie opisy stylów: kliknij tu
Zachęcamy do oglądania filmików z tymi stylami tańca na youtubie i wybrania tego, który najbardziej się Wam spodoba :) Każdy z tych stylów jest odpowiedni dla osób zupełnie początkujących.

– Jak się ubrać?
Legginsy/spodnie dresowe, koszulka (nie trzeba odsłaniać brzucha), tańczymy w skarpetkach, baletkach lub boso. Dowolna chusta zawiązana na biodrach – możliwa, lecz nieobowiązkowa.

– Czy sobie poradzę?/Czy trzeba mieć jakiś określony poziom sprawności?
Zajęcia od zera są naprawdę od zera :) i są dla wszystkich – również dla osób, które nigdy nic nie tańczyły, nie mają doświadczenia w sporcie itp.

– Czy to tylko dla kobiet?
Nie! Co prawda najczęściej kobiety znacząco przeważają na zajęciach, ale nie dyskryminujemy, zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką tych technik tańca, niezależnie od płci!

– Czy są ograniczenia wiekowe?
Nie! Na naszych zajęciach i warsztatach pojawiają się zarówno nastolatki, jak i osoby dojrzałe. Dopóki taniec Ci w duszy gra – pasujesz do nas :)

WAŻNE: jeśli możesz dołączyć do kursu dopiero od późniejszej daty, zgłoś to przy zapisie – Twoja zaliczka będzie wliczana wówczas w zajęcia od wybranej przez Ciebie daty.