Styczeń 10, 2020 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

EMOCJE W CIELE TANCERKI – wyjątkowy warsztat z ANKĄ HOSTYŃSKĄ 1 lutego (sobota) 12:00 -16:30 (4h warsztatu + pół godziny przerwy)

Taniec bez emocji jest jak ruch robota. Ciało wykonuje figury, ale jest bez wyrazu. To emocje oraz kontakt z ciałem nadają występowi tę magię, że masz ochotę patrzeć bez końca. Jeśli chcesz się dowiedzieć co sprawia, że u jednych emocjonalny taniec wygląda prawdziwie, a u innych sztucznie, jak to się dzieje, że podczas próby wkładasz w taniec całe serce i czujesz jak płyniesz, a nie jesteś w stanie odtworzyć tego na scenie, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Anka Hostyńska to nauczycielka wyjątkowa. Jest instruktorką, trenerką personalną, choreografką, providerką TRE® i akupunkturzystką, a lista jej szkoleń i doświadczeń zajęłaby wiele akapitów. Jej ogromna wiedza o funkcjonowaniu ciała ludzkiego, skutecznym i zdrowym ruchu, ogromne doświadczenie i wiedza sprawiają, że jej warsztaty w całej Polsce cieszą się rosnącą popularnością. U nas jest od kilku lat regularnym gościem, a uczestnicy zawsze proszą o więcej. Anka zmieni Wasze podejście do ciała i ruchu, pozwoli poczuć harmonię i zaprzyjaźnić się z ciałem, zaopatrzy Was też w rzetelną wiedzę i narzędzia do dalszego własnego rozwoju. To, co Anka oferuje jest na tyle wyjątkowe, że trudno to opisać, trzeba po prostu choć raz przyjść na jej warsztaty i tego doświadczyć :)

Część teoretyczna:

Krzywa poliwagalna:
– w jaki sposób stan pobudzenia autonomicznego układu nerwowego oddziałuje na prawdziwość emocji w tańcu
– dlaczego emocje oraz płynność ruchów, które wychodzą podczas pląsów w domowym zaciszu tak trudno odtworzyć na scenie
– o co należy zadbać przed występem, żeby tańczyć w kontakcie z ciałem i ze swoimi emocjami

Emocje jako ruch w ciele:
– emocje: ciało czy umysł?
– w jaki sposób ciało ukazuje emocje
– czy można ułożyć „emocjonalną” choreografię
– czucie ciała, kontakt z ciałem, a emocjonalność na scenie

Część praktyczna:
– szukanie sposobu wyrażania emocji w tańcu, żeby były prawdziwe
– wyrażanie emocji twarzą i ciałem
– TRE® jako sposób na wyregulowanie układu nerwowego oraz uspokojenie po występie

KOSZT: 140zł (4h warsztatu)

LOKALIZACJA – CENTRUM WARSZAWY:
Ul. Kopernika 30, lokal 319
(przy metrze Nowy Świat)
Jak trafić: kliknij tu!

KONTAKT I ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl
www.hamsa.edu.pl

WAŻNE – JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Najpierw wysyłamy maila, by się zapisać (podajemy w nim datę i temat warsztatu)
2. Otrzymujemy mail zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji
3. Dopiero wtedy wysyłamy przelew – w ciągu 3 dni od maila zwrotnego

Jedynie zapis mailowy plus wpłata rezerwują miejsce – konieczne są oba te zdarzenia 😉 Brak jednego z nich będzie skutkował brakiem rezerwacji miejsca.

Miejsca na warsztaty Anki kończą się zawsze ekspresowo – ilość miejsc ograniczona, zapraszamy serdecznie!

Kilka słów o prowadzącej:

ANNA HOSTYŃSKA – instruktor fitness, pilates, trener personalny, Provider TRE®, akupunkturzysta.
Jej przygoda ze sportem na poważnie zaczęła się 15 lat temu, gdy ukończyła kurs instruktora fitness, niewiele później przyszedł taniec. Przez kilka lat występowała solo oraz z zespołem na wielu międzynarodowych scenach. W 2011 roku uległa wypadkowi, który przekreślił jej karierę taneczną, zmusił do odpoczynku i wywrócił życie do góry nogami. Zafascynowała się medycyną chińską oraz pracą z emocjami poprzez pracę z ciałem. To wszystko sprawiło, że dziś podchodzi z większym szacunkiem do ciała, zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i w życiu. Podczas zajęć grupowych oraz treningów uczy przede wszystkim czucia swojego ciała, pozwalania być ciału przewodnikiem w trakcie treningu. Zwolenniczka świadomej pracy oddechem podczas ćwiczeń. Jej motto brzmi: „Trening to rozmowa z moim ciałem, a nie wydawanie rozkazów”.