Wrzesień 30, 2019 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności

DNI OTWARTE czyli bezpłatne zajęcia próbne w Szkole Tańca Hamsa – idealny moment, żeby poznać coś nowego!

♥ TANIEC ORIENTALNY (belly dance, taniec brzucha)♥ RYTMY I DRUM SOLO ♥ TRIBAL FUSION♥ AMERICAN TRIBAL STYLE®♥ TANIEC PERSKI♥ TANIEC AFGAŃSKI

♥ Zajęcia zupełnie OD ZERA oraz dla osób już tańczących
♥ WYSOKO WYKWALIFIKOWANA KADRA, instruktorki to czołowe polskie tancerki w swoich technikach
♥ ZAJĘCIA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY
♥ a po zajęciach otwartych oferujemy – ZNIŻKĘ 50% DLA NOWYCH KLIENTEK/KLIENTÓW!

Zajęcia adresowane są do osób W KAŻDYM WIEKU i na każdym poziomie sprawności!
Nasz taniec łączy ludzi, fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem, pozwala uruchomić i pokochać biodra, poprawia postawę i koordynację ruchów, a nasze uczennice i instruktorki tworzą przyjazną i otwartą społeczność.

MOŻNA PRZYJŚĆ SPONTANICZNIE, ale zachęcamy do zgłoszeń mailowych, co ułatwi nam monitorowanie ilości chętnych osób.

TERMINY BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ:

♥ 7 PAŹDZIERNIKA (poniedziałek)
Ul. Kopernika 30:
19:20-20:35 Taniec orientalny dla początkujących plus/śrzaaw. (min. 6 miesięcy nauki) – grupa choreograficzna – Dominika Suchecka

♥ 8 PAŹDZIERNIKA (wtorek)
20:35-21:35 Rytmy orientalne i drum solo od zera – Dominika Suchecka

Sale Taneczne Millenium (plac Zawiszy, ul. Grójecka 1/3, 3 piętro):
20:00-21:00 Taniec afgański poziom open – Apsara Afsanesara

♥ 9 PAŹDZIERNIKA (środa)
Sale Taneczne Millenium (plac Zawiszy, al. Jerozolimskie 123a)
19:00-20:00 Taniec perski od zera – Apsara Afsanesara TRWAJĄ ZAPISY

♥ 10 PAŹDZIERNIKA (czwartek)
17:35-18:35 – Tribal fusion od zera – Dominika Suchecka
20:00-21:00 Taniec orientalny od zera – Dominika Suchecka

♥ 14 PAŹDZIERNIKA (poniedziałek)
17:10-18:10 Taniec orientalny od zera – Dominika Suchecka

♥ 16 PAŹDZIERNIKA (środa)
18:15-19:15 Taniec orientalny od zera – Agata Zakrzewska

♥ 19 PAŹDZIERNIKA (sobota)
14:00-15:00 ATS® od zera – Karolina Gierula

♥ 21 PAŹDZIERNIKA (poniedziałek)
20:35-21:35 Taniec orientalny od zera – Kasia Wiśniewska

1) Nasza główna siedziba, w której odbywa się większość zajęć:
ul. KOPERNIKA 30, lokal 319 (trzecie piętro).

2) Nasza druga miejscówka w tym sezonie:
SALE TANECZNE MILLENIUM – PLAC ZAWISZY
Zajęcia wtorkowe: al. Jerozolimskie 123a
Zajęcia środowe: Grójecka 1/3 (hotel Sobieski)

F.A.Q.
Czyli: często zadawane pytania :)

– Czym się różnią te style taneczne/jak wybrać styl dla siebie?
Na naszej stronie znajdziecie krótkie opisy stylów: kliknij tu!
Zachęcamy do oglądania filmików z tymi stylami tańca na youtubie i wybrania tego, który najbardziej się Wam spodoba :) Każdy z tych stylów jest odpowiedni dla osób zupełnie początkujących.

– Jak się ubrać?
Legginsy/spodnie dresowe, koszulka (nie trzeba odsłaniać brzucha), tańczymy w skarpetkach, baletkach lub boso. Dowolna chusta zawiązana na biodrach – możliwa, lecz nieobowiązkowa.

– Czy sobie poradzę?/Czy trzeba mieć jakiś określony poziom sprawności?
Zajęcia opisane jako „od zera” są naprawdę od zera :) i są dla wszystkich – również dla osób, które nigdy nic nie tańczyły, nie mają doświadczenia w sporcie itp.

– Czy to tylko dla kobiet?
Nie! Co prawda najczęściej kobiety znacząco przeważają na zajęciach, ale nie dyskryminujemy, zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką tych technik tańca, niezależnie od płci!

– Czy są ograniczenia wiekowe?
Nie! Na naszych zajęciach i warsztatach pojawiają się osoby w bardzo różnym wieku, gwarantujemy, że na pewno nie raz był u nas ktoś starszy od Ciebie. Dopóki taniec Ci w duszy gra – pasujesz do nas :)
_______________________________________
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HAMSĘ?

Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju – niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego, tańca afgańskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was. Nasza kadra jest zawsze na bieżąco, nieustannie się rozwija i przekazuje grupom najświeższe światowe trendy taneczne, przy zachowaniu ogromnej dbałości o bezpieczeństwo i zdrowy dla ciała, harmonijny trening.