Październik 28, 2019 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Zapraszamy na warsztaty American Tribal Style®: TAXEEM Karoliny Gieruli 10.11 o 13:00

Taxeem to jeden z podstawowych kroków w wolnym ATSie – niepozorny, ale bardzo wymagający. Na warsztatach poznamy różne jego warianty, skupimy się na płynności rąk i bioder, a także popracujemy nad synchronizacją.
Karolina jest przemiłą, cierpliwą i jednocześnie bardzo rzetelną instruktorką (nieustannie się szkoli i posiada certyfikat General Skills in ATS®) – to wszystko, czego trzeba, aby postawić wyzwanie taxeemowi! Dobrze wykonany taxeem robi piorunujące wrażenie (na publiczności i wśród tanecznych koleżanek:) )

Niedziela (10.11) godz 13:00-15:00 (2h)
poziom open

Warsztat dwugodzinny: 50 PLN
ul. KOPERNIKA 30, lokal 319 (trzecie piętro).