Styczeń 7, 2020 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Warsztaty American Tribal Style® z KAROLINĄ GIERULĄ: „Czytelne przejścia w ATSie” i „Turkish Shimmy”!

18 stycznia (sobota)
15:30-17:30 (2h) CZYTELNE PRZEJŚCIA w ATSie
– czyli jak łączyć figury, by łączyły spójną i płynną kompozycję

15 lutego (sobota)
15:30-17:30 (2h) TURKISH SHIMMY – technika i flow
Omówienie i dopracowanie detali techniki jednego z najbardziej dynamicznych kroków w ATSie. W drugiej połowie warsztatu odbędzie się Dancing in Flow®, czyli improwizowanie za instruktorką, nastawione na utrwalenie omawianej wcześniej techniki.

Poziom: początkujący plus w ATSie i tribal fusion (min. pół roku nauki w danym stylu)

ul. KOPERNIKA 30, lokal 319 (trzecie piętro).

Warsztat 2h: 50 zł
Oba warsztaty (4h): 95zł

Karolina Gierula
Karolina to prawdziwa pasjonatka ATSu, jedna z najbardziej zaangażowanych polskich tancerek. Członkini zespołu The Siren Society, najstarszej warszawskiej grupy ATSowej. Karolina posiada certyfikat General Skills in ATS®, nieustannie się szkoli na zajęciach i warsztatach z czołowymi polskimi i zagranicznymi instruktorkami. Ma imponujący dorobek sceniczny – występy na wielu polskich i zagranicznych festiwalach tanecznych i wydarzeniach kulturalnych, a także wspólny występ z Wendy i Sandi z FCBD® (głównego światowego zespołu ATS®). Zajęcia z nią to gwarancja zdobycia świetnej techniki tanecznej, poznania tajników tego stylu i wsiąknięcia w ten niesamowity, siostrzany klimat!