Listopad 8, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Kolejne spotkanie z ANKĄ HOSTYŃSKĄ – wyjątkową instruktorką, znaną całej orientalnej Polsce!
MIĘŚNIE BRZUCHA i MIĘŚNIE DNA MIEDNICY W ŻYCIU KOBIETY – CZĘŚĆ DRUGA

Anka jest instruktorką fitnessu, pilatesu, fizjoterapeutką i choreografką, a lista jej szkoleń i doświadczeń zajęłaby wiele akapitów. Jej ogromna wiedza o funkcjonowaniu ciała ludzkiego, skutecznym i zdrowym ruchu sprawia, że każde spotkanie z nią to gwarancja nowej jakości i świadomości w pracy z ciałem.
Wszystkie poprzednie warsztaty Anki u nas to był hit – uczestnicy zawsze wychodzą bogatsi o wiele inspiracji i zmotywowani do pracy nad sobą i dbania o siebie. I proszą o ciąg dalszy! Nie było żadnych wątpliwości, że musimy zaprosić Ankę ponownie :)
__________________________
W odpowiedzi na zapotrzebowanie: zapraszamy na warsztaty KONTYNUUJĄCE z tematyki mięśni brzucha oraz mięśni dna miednicy.
Warsztaty 10 grudnia przeznaczone są dla osób, które planują obecność na spotkaniu 26 listopada lub dla osób, które były na poprzednich warsztatach Anki z tej tematyki i mają już podstawy pracy z tymi mięśniami :)

Warsztat 26 listopada – mięśnie brzucha i dna miednicy, część 1: kliknij tu

Przy okazji zapraszamy też na zupełnie inny warsztat:
Warsztaty radzenia sobie ze stresem – 9 grudnia: kliknij tu
_________________________
10 grudnia 2017 (niedziela)

Warsztat 1 (2h)
11:00-13:00
Mięśnie brzucha w życiu kobiety (część 2))
Warsztat 2 (2h)
13:30-15:30
Mięśnie dna miednicy (część 2)
Warsztat przeznaczony dla osób, które wzięły udział w części pierwszej „Mięśnie brzucha w życiu kobiety”. Tym razem rozwinięmy część praktyczną: w oparciu o to, co nauczyłyśmy się na wcześniejszym warsztacie będziemy wzmacniać mięśnie brzucha w bardziej zaawansowany sposób, tak żeby skutecznie zapobiegać wadom postawy oraz bólom kręgosłupa. Dowiemy się też, w jaki sposób wykorzystywać na co dzień to, czego się nauczymy dzięki ćwiczeniom. Po tym warsztacie m.in. niesienie zakupów będzie treningiem wzmacniającym, a nie obciążaniem stawów i kręgosłupa, a także siedzenie w pracy będzie mniej szkodliwe dla Twojego ciała. Warsztat przeznaczony dla osób, które uczestniczyły w pierwszej części warsztatu „Mięśnie dna miednicy”. Podczas tego warsztatu skupimy się przede wszystkim na ćwiczeniach oddechowych i ich związkiem z dnem miednicy. Dowiesz się co mają wspólnego osłabione mięśnie dna miednicy z garbieniem się i płytkim oddechem na co dzień oraz jakie skutki niosą za sobą te powiązania. Będziemy się uczyć jak ćwiczeniami oddechowymi wzmocnić mięśnie dna oraz w jaki sposób dzięki elastycznym mięśniom dna miednicy poprawić postawę ciała i umożliwić pełniejsze oddychanie, które pomoże Ci być na co dzień bardziej odporną na stres.

WARSZTATY DLA WSZYSTKICH KOBIET – dla tańczących lub nietańczących, trenujących lub nie, dla każdej kobiety, której zależy na dbaniu o swoje ciało.

__________________________
CENNIK:

Koszt jednego warsztatu – 55zł, dwa warsztaty – 100zł.

Uwaga: osoby, które zapiszą się od razu na wszystkie cztery warsztaty (26 listopada i 10 grudnia) zapłacą promocyjną cenę: 190zł za całość!

Honorujemy OK System – prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z OK System przy zapisie na warsztaty.

Regulamin warsztatów: kliknij tu (niżej na stronie)
_________________________

LOKALIZACJA – CENTRUM WARSZAWY:
Ul. Kopernika 30, lokal 319 (przy metrze Nowy Świat)
Jak trafić: kliknij tu.

__________________________
KONTAKT I ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl, kliknij tu.
Agata Zakrzewska – 696 694 874

WAŻNE – JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Najpierw wysyłamy maila, by się zapisać (podajemy w nim datę i temat warsztatu)
2. Otrzymujemy mail zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji
3. Dopiero wtedy wysyłamy przelew – w ciągu 3 dni od maila zwrotnego

Jedynie zapis mailowy plus wpłata rezerwują miejsce – konieczne są oba te zdarzenia 😉 Brak jednego z nich będzie skutkował brakiem rezerwacji miejsca.

Miejsca na warsztaty Anki kończą się zawsze ekspresowo – ilość miejsc ograniczona, zapraszamy serdecznie!
__________________________
ANKA HOSTYŃSKA – BIOGRAFIA
Anka Hostyńska: instruktor fitness, pilates, trener personalny, fizjoterapeuta, dyplomowany choreograf tańca współczesnego i nowoczesnego.

Jej przygoda ze sportem na poważnie rozpoczęła się w 2004 roku, gdy ukończyła kurs instruktora fitness. Niewiele później przyszedł taniec. Przez parę lat tańczyła w zespole prowadzonym przez Suraiyę Sahara Dancers. Prowadziła również własny zespół tańca orientalnego Irminia. Miała okazję tańczyć solo oraz z zespołem na wielu polskich oraz zagranicznych festiwalach. W 2011 roku jadąc na rowerze uległa wypadkowi, który zakończył jej karierę taneczną. Wtedy też przeszła na drugą stronę: prowadziła przy Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie grupę teatralno-taneczną przygotowując spektakle taneczne oraz oprawę taneczną wielu imprez uczelnianych. Miała okazje sędziować konkursy, zarówno artystyczne, jak i taneczne. W 2014 roku za swoje dokonania artystyczne została udekorowana odznaką Kabaretu pod Budą.

Aktualnie zawodowo zajmuje się holistyczną opieką: ćwiczenia, fizjoterapia, masaż, odżywianie, praca z emocjami. Podopiecznymi Anki są przede wszystkim osoby z rozmaitymi problemami, przede wszystkim z aparatem ruchu (kręgosłup, stawy). Pod swoją opieką ma również wiele tancerek i tancerzy orientalnych (Marzena Antas, David Katolicky), z którymi pracuje m.in. nad prawidłową postawą taneczną.