Listopad 6, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności

TRIBAL FUSION OD ZERA z Dominiką Suchecką!

TRIBAL FUSION to intrygujący, nowoczesny styl tańca orientalnego zakorzeniony mocno w etnicznych klimatach i łączący w sobie elementy tańca współczesnego, modern jazzu, poppingu i wielu innych. Pozwala wyrazić siebie, tańczyć do bardzo różnorodnych muzycznych klimatów, odnaleźć indywidualność w tańcu, ale i cieszyć się współpracą z innymi tancerkami – taki właśnie jest tribal fusion.
Dołącz do grona fantastycznych kobiet w każdym wieku, które w tym tańcu odkrywają swoją kobiecą siłę, moc i piękno!

Dla wszystkich dziewczyn i kobiet, które czują, że kobiecość to POTĘGA!

Prowadzi: DOMINIKA SUCHECKA – prekursorka tribalu w Warszawie i jedna z najbardziej doświadczonych i zasłużonych polskich instruktorek Tribal Fusion i tańca orientalnego. Tribalowa mama większości warszawskich tancerek. Nieustannie naucza i tańczy w całym kraju i za granicą, jest zapraszana na międzynarodowe festiwale, szkoli się i ciężko pracuje. Znana z pedagogicznej rzetelności i entuzjazmu, z którym zaszczepia taneczną pasję u nowych adeptek, a także dba o rozwój i poziom najbardziej zaawansowanych tancerek. Będziecie w najlepszych możliwych rękach! Więcej na temat Dominiki znajdziecie tu (kliknij).

♥♥♥

* ZAJĘCIA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY i prawdziwie orientalny klimat
* NOWA, WYJĄTKOWA PROMOCJA – PIERWSZE WEJŚCIE ZA DARMO lub 50% ZNIŻKI dla nowych klientek szkoły!
* fantastyczna, rodzinna atmosfera :)

TERMINY ZAJĘĆ:

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA

Tribal fusion od zera
– nowy nabór! Zapraszamy do dołączania już od 6 lub 13.11!

– nowy nabór! Zapraszamy do dołączania już od 7 lub 14.1

Tribal fusion od zera
– trwają zapisy, grupa ruszy jak tylko zgłosi się jeszcze kilka chętnych osób!

CENNIK I ZNIŻKI

25 zł x liczba tygodni w danym miesiącu (w karnecie miesięcznym), 30 zł (przy płatności za pojedyncze wejście)

Oferujemy ZNIŻKI* dla osób zapisanych na wiele kursów:
10zł od drugiego kursu
20zł od trzeciego kursu i kolejnych!

SUPER PROMOCJA:** jedno bezpłatne wejście na dowolne zajęcia LUB zniżka 50% na jeden karnet miesięczny dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!

W razie planowanych nieobecności – można je wcześniej zgłosić i odrobić na innym kursie! Szczegóły: kliknij tu!

HONORUJEMY OK SYSTEM!
Szczegółowe informacje o cenniku, a także zasady korzystania z OK System: kliknij tu!

*Zniżki obowiązują przy płatności za karnety miesięczne, przy wpłacie do 5 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć w nowym miesiącu.
**Zniżki nie łączą się.

info@hamsa.edu.pl, kliknij tu.

O NAS:
Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju – niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.

Więcej o historii szkoły i o naszej filozofii: kliknij tu.