Lipiec 5, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty , ,

ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z ORIENTEM
W różnych dniach tygodnia, z fantastycznymi instruktorkami, za każdym razem o odmiennej tematyce i dla każdego niezależnie od wieku oraz poziomu sprawności!
Taniec orientalny zwany tańcem brzucha to kobiecość, wdzięk i emocje! Składa się głównie z płynnych i akcentowanych ruchów bioder i klatki piersiowej, drżeń, obrotów i delikatnych ruchów rąk. Pozwala lepiej poczuć się we własnym ciele, zanurzyć się w pięknej orientalnej muzyce i fantastycznie spędzić czas w kobiecym gronie.

Nasze instruktorki: AGATA ZAKRZEWSKA, DOMINIKA SUCHECKA, KATARZYNA WIŚNIEWSKA to prawdziwe pasjonatki i profesjonalistki: od lat tańczą, nieustannie się kształcą, wygrywają nagrody, a przede wszystkim chętnie się dzielą swoją wiedzą i zarażają miłością do tańca!

W okresie wakacyjnym przygotowałyśmy dla Was specjalną formułę i plan zajęć – tak, aby pomiędzy wyjazdami w zależności od potrzeb można było wybrać różne zajęcia (tematy się nie powtarzają) w dogodnych terminach:

II TYDZIEŃ LICPA III TYDZIEŃ LIPCA IV TYDZIEŃ LIPCA
♥ 12.07 (środa)
20:10-21:10 (1h)
Taniec orientalny OD ZERA – uruchamiamy biodra! – Agata Zakrzewska
♥ 22.07 (sobota)
Taniec orientalny OD ZERA – technika, kombinacje, bezstresowe stawianie pierwszych tanecznych kroków – Enid (Kasia Wiśniewska)
♥ 24 lipca (poniedziałek)
19:40-21:10 (1,5h)
Taniec orientalny OD ZERA (odkrywamy shimmy!) – Dominika Suchecka
♥ 23.07 (niedziela)
Taniec orientalny OD ZERA – odkryj swoją kobiecość! – Dominika Suchecka
♥ 27 lipca (czwartek)
18:30-19:30 (1h)
Taniec orientalny OD ZERA – piękne ręce, wdzięk i gracja – Agata Zakrzewska
♥ 29 lipca (sobota)
11:00-13:00 (2h)
Taniec orientalny OD ZERA – poczuj się wspaniale w swoim ciele! Technika, kombinacje, rozciąganie, relaks – Agata Zakrzewska
♥ 30 lipca (niedziela)
13:30-15:00 (1,5h)
Taniec orientalny OD ZERA (izolacje i akcenty bioder) – Dominika Suchecka

Cały grafik na lipiec 2017 znajduje się TU

ul. Kopernika 30, lokal 319 (trzecie piętro).Tuż przy stacji metra Nowy Świat oraz przystanku Ordynacka, kilka minut od ronda De Gaulle’a i wielu innych dogodnych węzłów komunikacyjnych.

Jak do nas trafić: KLIKNIJ TU

CENNIK I ZNIŻKI:

Warsztat trwający 1h – 30zł
Warsztat trwający 1,5h – 40zł
Warsztat trwający 2h – 50zł

SUPER PROMOCJA – ZNIŻKA 50% od jednego wybranego warsztatu dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!

ZNIŻKA 10% – przy zapisie na 3 warsztaty
ZNIŻKA 15%- przy zapisie na 4 warsztaty
ZNIŻKA 20% – przy zapisie na przynajmniej 5 warsztatów lub więcej

Przykładowo: 1 warsztat 1h + 1 warsztat 1,5h + 1 warsztat 1,5h
30zł + 40zł + 40zł = 110zł
110zł – 10% = 99zł – kwota do zapłaty

Zniżka obowiązuje od łącznej wartości warsztatów – i wyłącznie przy opłaceniu całej kwoty z góry. Nie ma możliwości przenoszenia lub zwracania wpłat w razie rezygnacji uczestnika.

W razie odwołania warsztatu przez szkołę (np. z powodu niewystarczającej ilości uczestników) wpłata będzie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych, może też być przeniesiona na inny warsztat na życzenie uczestnika.

Honorujemy OK System – prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z OK System przy zapisie na warsztaty.

Zniżki nie łączą się.
Ważne – w lipcu i sierpniu mamy jedynie warsztaty, a nie kursy regularne, obowiązuje więc regulamin warsztatów: KLIKNIJ TU

KONTAKT, ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl
FORMULARZ ZŁGOSZENIOWY

Agata Zakrzewska – 696 694 874

Ważne: warsztaty odbędą się wyłącznie, jeśli zapisze się na nie wystarczająca ilość chętnych – dlatego zachęcamy do wczesnych zgłoszeń mailowych.
TWOJE ZGŁOSZENIE MA ZNACZENIE! :)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ TAŃCA HAMSA?
Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Nasza kadra ma bardzo wysokie kwalifikacje – nieustannie szkolimy się, robimy kursy instruktorskie, zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy wiedzę o tańcu i o nauczaniu.
Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju – niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.

DLACZEGO WARTO SPRÓBOWAĆ TAŃCA ORIENTALNEGO?
Taniec ten:
– fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem
– pozwala wypracować piękną i dumną postawę, modeluje sylwetkę
– poprawia koordynację ruchów
– pozwala uruchomić i pokochać biodra
– zapewnia mnóstwo świetnej zabawy w kobiecym gronie!

Zajęcia adresowane są do osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności – nasz taniec łączy ludzi, a nasze uczennice i instruktorki tworzą przyjazną i otwartą społeczność.

♥ ZAPRASZAMY! ♥