Listopad 5, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności

TANIEC ORIENTALNY (bellydance, taniec brzucha) – nowy nabór do grup początkujących: PONIEDZIAŁKI, CZWARTKI I PIĄTKI
Zajęcia adresowane są do osób W KAŻDYM WIEKU i na każdym poziomie sprawności!
Nasz taniec łączy ludzi, fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem, pozwala uruchomić i pokochać biodra, a nasze uczennice i instruktorki tworzą przyjazną i otwartą społeczność.

* ZAJĘCIA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY i prawdziwie orientalny klimat
* NOWA, WYJĄTKOWA PROMOCJA – PIERWSZE WEJŚCIE ZA DARMO lub 50% ZNIŻKI dla nowych klientek szkoły!
* fantastyczna, rodzinna atmosfera :)

NASZE INSTRUKTORKI O TAŃCU:

Kasia Wiśniewska:
Taniec orientalny cenię najbardziej za jego różnorodność, swobodę w wyrażaniu siebie oraz fakt, że tańczyć może każdy – niezależnie od wieku, figury czy temperamentu.
Uwielbiam obserwować jak w trakcie zajęć uczestniczki odkrywają, że mają biodra i mogą nimi poruszać – i daje im to frajdę! Jednocześnie zajęcia pomagają wyrobić zdrowe nawyki ruchowe, rozruszać kręgosłup zmęczony siedzącym trybem życia, a także poznać wiele wspaniałych osób – na sali zajęciowej i w szatni narodziła się niejedna przyjaźń.

Dominika Suchecka:
Taniec orientalny jest dla mnie kwintesencją kobiecości i kokieterii, ale bardzo naturalnej i subtelnej. Stanowi taniec po części folklorystyczny i wyrasta z określonej kultury, przez co jest również bardzo autentyczny i fascynujący. Na moich oczach te krótkie, cotygodniowe zajęcia taneczne pomogły zaakceptować, pokochać i wyrazić siebie tak wielu kobietom, że czasem myślę, że powinny one być wręcz obowiązkowe! Bardzo cieszę się, że mogę uczestniczyć w tych metamorfozach i dzielić się pasją do tego tańca z moimi uczennicami, niezależnie czy traktują go one jak cotygodniową odskocznię, hobby, czy też mają wobec niego bardziej ambitne plany.

TERMINY ZAJĘĆ:

PONIEDZIAŁEK CZWARTEK PIĄTEK

Taniec orientalny od zera – Dominika
Taniec orientalny od zera – Kasia Wiśniewska

– nowy nabór do obu grup! Zapraszamy do dołączania już od 6 lub 13.11!

Drum solo od podstaw – Dominika

– nowy nabór! Zapraszamy do dołączania już od 9.11!

Drum solo:
to energetyczna odmiana tańca orientalnego, tańczona do muzyki granej na instrumentach perkusyjnych)

Taniec orientalny od podstaw – Dominika

– trwają zapisy

Taniec orientalny od zera – Kasia Wiśniewska
– startujemy 24.11!

CENNIK I ZNIŻKI

Zajęcia trwające 60 minut: Zajęcia trwające 75 minut:
25 zł x liczba tygodni w danym miesiącu (w karnecie miesięcznym), 30 zł (przy płatności za pojedyncze wejście) 30 zł x liczba tygodni w danym miesiącu (w karnecie miesięcznym), 35 zł (przy płatności za pojedyncze wejście

Oferujemy ZNIŻKI* dla osób zapisanych na wiele kursów:
10zł od drugiego kursu & 20zł od trzeciego kursu i kolejnych!

SUPER PROMOCJA:** jedno bezpłatne wejście na dowolne zajęcia LUB zniżka 50% na jeden karnet miesięczny dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!

W razie planowanych nieobecności – można je wcześniej zgłosić i odrobić na innym kursie! Szczegóły: kliknij tu!

HONORUJEMY OK SYSTEM!
Szczegółowe informacje o cenniku, a także zasady korzystania z OK System: kliknij tu!

*Zniżki obowiązują przy płatności za karnety miesięczne, przy wpłacie do 5 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć w nowym miesiącu.
**Zniżki nie łączą się.

info@hamsa.edu.pl Kliknij tu!

O NAS:
Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju – niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.

Więcej o historii szkoły i o naszej filozofii: kliknij tu!

ZAJĘCIA PROWADZĄ:
Dominika Suchecka – kliknij tu!
Katarzyna Wiśniewska (Enid) – kliknij tu!