Listopad 8, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Z ogromną radością zapraszamy na kolejne spotkanie z wyjątkową instruktorką, znaną całej orientalnej Polsce: ANKĄ HOSTYŃSKĄ!
Warsztaty pt. MIĘŚNIE BRZUCHA i MIĘŚNIE DNA MIEDNICY W ŻYCIU KOBIETY – część 1!

Anka jest instruktorką fitnessu, pilatesu, fizjoterapeutką i choreografką, a lista jej szkoleń i doświadczeń zajęłaby wiele akapitów. Jej ogromna wiedza o funkcjonowaniu ciała ludzkiego, skutecznym i zdrowym ruchu sprawia, że każde spotkanie z nią to gwarancja nowej jakości i świadomości w pracy z ciałem.
Wszystkie poprzednie warsztaty Anki u nas to był hit – uczestnicy zawsze wychodzą bogatsi o wiele inspiracji i zmotywowani do pracy nad sobą i dbania o siebie. I proszą o ciąg dalszy! Nie było żadnych wątpliwości, że musimy zaprosić Ankę ponownie :)
Tym razem, w odpowiedzi na Wasze liczne prośby, powtórzymy dwa tematy, które przemówiły do Was szczególnie: mięśnie brzucha oraz mięśnie dna miednicy!

Od razu planujemy również warsztat kontynuujący z tych zagadnień na 10 grudnia – dla osób, które planują obecność na spotkaniu 26 listopada lub dla osób, które były na poprzednich warsztatach Anki z tej tematyki i mają już podstawy pracy z tymi mięśniami :)
Szczegóły warsztatu 10 grudnia: kliknij tu!

Przy okazji zapraszamy też na zupełnie inny warsztat:
Warsztaty radzenia sobie ze stresem – 9 grudnia (kliknij tu!)

____________________________________________

26 listopada 2017 (niedziela)

Warsztat 1 (2h) Warsztat 2 (2h)
Mięśnie brzucha w życiu kobiety (część 1)
Mięśnie dna miednicy (część 1)

OPIS WARSZTATÓW:

Warsztat 1
Mięśnie brzucha w życiu kobiety (dla wszystkich kobiet)
Część teoretyczna:
– podstawowe wiadomości na temat mięśni brzucha,
– w jaki sposób wzmacniać poszczególne mięśnie,
– co może utrudniać ich wzmacnianie,
– po co w ogóle dbać o mięśnie brzucha- czyli ich udział m.in. w bólu pleców, nietrzymaniu moczu, problemach trawiennych.
Część praktyczna:
– pełny trening pokazujący jak wzmocnić mięśnie brzucha. Zaczniemy od rozluźniania wszelkich mięśni blokujących je, a potem dopiero ćwiczenia stricte na mięśnie brzucha z dużą ilością ćwiczenia prawidłowej techniki i świadomego napinania poszczególnych mięśni.

Warsztat 2
Mięśnie dna miednicy – nasz kobiecy sekret! (dla wszystkich kobiet)
Podczas warsztatu nauczymy się napinania mięśni dna miednicy oraz prawidłowego oddychania, tak aby w każdym wydechu aktywować tę grupę mięśniową. Omówione będą funkcje, budowa i rola dna miednicy w życiu kobiet. Poznamy sposoby na uruchomienie i wzmocnienie tych mięśni, a także na to, by dzięki nim uzyskać lepszą postawę i zapobiegać różnym schorzeniom.

__________________________
WARSZTATY DLA WSZYSTKICH KOBIET – dla tańczących lub nietańczących, trenujących lub nie, dla każdej kobiety, której zależy na dbaniu o swoje ciało.

CENNIK:
Koszt jednego warsztatu – 55zł, dwa warsztaty – 100zł.
Uwaga: osoby, które zapiszą się od razu na wszystkie cztery warsztaty (26 listopada i 10 grudnia) zapłacą promocyjną cenę: 190zł za całość!
Honorujemy OK System – prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z OK System przy zapisie na warsztaty.

Regulamin warsztatów: kliknij tu!  – niżej na stronie

LOKALIZACJA – CENTRUM WARSZAWY:
Ul. Kopernika 30, lokal 319 (przy metrze Nowy Świat)
Jak trafić:(kliknij tu!)

KONTAKT I ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl (kliknij tu!)
Agata Zakrzewska – 696 694 874

WAŻNE – JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Najpierw wysyłamy maila, by się zapisać (podajemy w nim datę i temat warsztatu)
2. Otrzymujemy mail zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji
3. Dopiero wtedy wysyłamy przelew – w ciągu 3 dni od maila zwrotnego

Jedynie zapis mailowy plus wpłata rezerwują miejsce – konieczne są oba te zdarzenia 😉 Brak jednego z nich będzie skutkował brakiem rezerwacji miejsca.

Miejsca na warsztaty Anki kończą się zawsze ekspresowo – ilość miejsc ograniczona, zapraszamy serdecznie!
ANKA HOSTYŃSKA – BIOGRAFIA
Anka Hostyńska: instruktor fitness, pilates, trener personalny, fizjoterapeuta, dyplomowany choreograf tańca współczesnego i nowoczesnego.

Jej przygoda ze sportem na poważnie rozpoczęła się w 2004 roku, gdy ukończyła kurs instruktora fitness. Niewiele później przyszedł taniec. Przez parę lat tańczyła w zespole prowadzonym przez Suraiyę Sahara Dancers. Prowadziła również własny zespół tańca orientalnego Irminia. Miała okazję tańczyć solo oraz z zespołem na wielu polskich oraz zagranicznych festiwalach. W 2011 roku jadąc na rowerze uległa wypadkowi, który zakończył jej karierę taneczną. Wtedy też przeszła na drugą stronę: prowadziła przy Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie grupę teatralno-taneczną przygotowując spektakle taneczne oraz oprawę taneczną wielu imprez uczelnianych. Miała okazje sędziować konkursy, zarówno artystyczne, jak i taneczne. W 2014 roku za swoje dokonania artystyczne została udekorowana odznaką Kabaretu pod Budą.

Aktualnie zawodowo zajmuje się holistyczną opieką: ćwiczenia, fizjoterapia, masaż, odżywianie, praca z emocjami. Podopiecznymi Anki są przede wszystkim osoby z rozmaitymi problemami, przede wszystkim z aparatem ruchu (kręgosłup, stawy). Pod swoją opieką ma również wiele tancerek i tancerzy orientalnych (Marzena Antas, David Katolicky), z którymi pracuje m.in. nad prawidłową postawą taneczną.