Październik 20, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności

GALA TANECZNA „Egipskie inspiracje” – 28 października 2017  19:00 – WSTĘP WOLNY

Zapraszamy serdecznie na kameralną galę taneczną poświęconą różnym stylom tańca pochodzącym z Egiptu! W Hamsie od zawsze cenimy piękno stylu egipskiego i jego ogromną różnorodność. Dlatego ten wieczór dedykujemy wyłącznie ogromnemu bogactwu stylu egipskiego! Zobaczycie tego dnia nastrojową klasykę, zmysłowe baladi, szalone shaabi i dynamiczne folklory.

Na scenie zagoszczą: Kasia Wronka, Dominika Suchecka, Enid (Kasia Wiśniewska), Agata Zakrzewska i inni – a także nasze grupy uczennic.
Przewidujemy również scenę otwartą – to świetna okazja, by podzielić się z widownią swoją taneczną pasją!

Lokalizacja: Szkoła Tańca Hamsa, ul. Kopernika 30 lokal 319
Jak trafić – kliknij tu

SCENA OTWARTA

Zapraszamy serdecznie tancerki, tancerzy i grupy do występu na naszej scenie otwartej. Wszystkie style egipskie mile widziane: klasyka, shaabi, baladi, folklory itp.
Limit czasowy: 4:00.
Zgłoszenia wysyłamy na maila: info@hamsa.edu.pl, w tytule: Egipskie inspiracje – scena otwarta
Zgłoszenia muszą zawierać:
1) Imię, nazwisko
2) Pseudonim sceniczny/nazwa grupy (jeśli jest)
3) Ilość osób występujących
4) Styl pokazu + tytuł utworu
5) Krótką zapowiedź
6) Start: on czy off stage
7) Zdjęcie i utwór w załączniku.
W razie nadmiaru zgłoszeń zadecyduje kolejność, a także dopasowanie stylu pokazu do tematyki naszej gali.
Gwarantujemy przesympatyczną i wspierającą widownię :)

To samego dnia odbędą się warsztaty z Kasią Wronką – taniec orientalny i Shakira Styling. Zapraszamy!

Shakira Styling i taniec orientalny – 28.10