Maj 29, 2017 Brak komentarzy Szkoła Tańca Hamsa Aktualności, Warsztaty

Zapraszamy na intensywną sobotę z Agatą – nie zabraknie fantastycznych tribalowych tematów, widowiskowej choreografii z chustą oraz ATS®owego wycisku technicznego, czyli tego co Agata lubi najbardziej!

Agata to jedna z najbardziej wszechstronnych i cenionych polskich tancerek, fantastyczna tancerka fuzyjna i orientalna, Siostrzane Studio FCBD®, jedyna w Polsce posiadaczka prestiżowego certyfikatu ATS® Technique for Teacher, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografii i technik tańca i to nie wszystko! Od lat zaraża swoją taneczną pasją, nieustannie się szkoli, występuje i uczy w całym kraju oraz za granicą.

.11:30-12:30
Tribal Fusion Hipwork (1h, W1)
OPA! Tribal fusion – choreografia z chustą (2h, W2)
2h ATS® in 3D – Agatowy wycisk techniczny (2h, W3)
Ekspresowy i intensywny trening pracy bioder w tribal fusion – technika i kombinacje. Dopracowujemy detale i podkręcamy tempo!
Poziom: min. 1 semestr nauki tribal fusion
OPA! Tribal fusion – choreografia z chustą (Warsztat 2)
Odświeżamy jedną z choreografii uwielbianych przez widownię. Będzie lirycznie, będzie dynamicznie, będą elementy tańca cygańskiego, subtelna praca rąk i mocne biodra (tu się przydadzą techniki z warsztatu 1).
Prosimy o zabranie ze sobą dużej chusty (przygotujemy też trochę do pożyczenia)
Poziom – min. 1 rok nauki tribal fusion lub ATS®u.
Zagłębimy się w podstawowe ruchy ATS®u szybkiego i wolnego, omówimy pracujące w nich mięśnie i poznamy przydatne ćwiczenia, które pozwolą nam podrasować technikę. Poszukamy trójwymiarowości – czyli wszystkich płaszczyzn, w jakich pracuje dany ruch, by uniknąć spłaszczania/spłycania figur. Skupimy się też na pracy stóp/ciężarze ciała, detalach postawy, odmiennej dynamice i charakterze każdego ruchu. Zakończymy stretchingiem i zrelaksowaniem mięśni, które intensywnie pracują w ATS®ie.
Poziom: OPEN, będziemy omawiać ruchy podstawowe (więc mogą przyjść osoby mające tylko podstawy ATS®u), ale z detalami przydatnymi również osobom zaawansowanym.

Przy zapisie i płatności do 19.06:

W1 (1h) W2 (2h) W3 (2h) W1 i W2 (3h) W1 i W3 (3h) W2 i W3 (4h) W1, W2 i W3 (5h)
25 zł 50 zł 50 zł 70 zł 70 zł 90 zł 110 zł

Przy zapisie i wpłacie od 20.06

W1 (1h) W2 (2h) W3 (2h) W1 i W2 (3h) W1 i W3 (3h) W2 i W3 (4h) W1, W2 i W3 (5h)
30 zł 55 zł  55 zł  80 zł 80 zł 100 zł 130 zł

Posiadaczki kart OK SYSTEM mogą ich użyć w celu uzyskania zniżki – prosimy o kontakt.

Kliknij tu!
info@hamsa.edu.pl

ul. Kopernika 30, lokal 319 (trzecie piętro).Tuż przy stacji metra Nowy Świat oraz przystanku Ordynacka, kilka minut od ronda De Gaulle’a i wielu innych dogodnych węzłów komunikacyjnych.
Jak do nas trafić – kliknij tu!